Dnes je 26.07.2021
Přesný čas: 19:30 Svátek: Anna Zítra: Věroslav

JUDOREJ - ZÁVODY V JUDU MLÁĎAT A MLADŠÍCH ŽÁKŮ

článek vytvořen 12. 12. 2012, přečetlo si ho 1754 lidí

Trutnov - V neděli se v Hradci Králové konaly závody v judu mláďat a mladších žáků - JUDOREJ. Turnaje, který je určen především pro začátečníky, se zúčastnilo 100 dětí z Královéhradeckého a Pardubického kraje. Lokomotivu Trutnov reprezentovalo deset závodníků, z nichž pět si odvezlo medaile a cenu.

V kategorii mláďat ve váze do 29 kg vybojoval druhé místo Vojtěch Vach, který čtyřikrát zvítězil. Ve stejné váhové kategorii se pral ještě Matouš Pražák, jenž se dvěma výhrami obsadil čtvrté místo.

Ve váze do 43,9 kg obsadil Adam Bohutínský se dvěma výhrami třetí místo, Tobiáš Chmelík (1 výhra) čtvrté místo a Jiří Švál si vybral nováčkovskou daň.

Ve váze do 33,5 kg bojoval Petr Joudal. Jedno vítězství na postup ze skupiny do dalších bojů nestačilo.
V kategorii mladších žáků ve váze do 39 kg vybojoval třetí místo Vladimír Šplíchal (2 vítězství), zatímco Šimon Endrych na své soupeře nestačil a prohrál.

Vyhrát kategorii do 33 k dokázal Marek Dvořáka další vítězství přidal ve váze do 48 kg Daneil Hrnčíř. Oba vyhráli po dvou zápasech.

Děti dostaly medaile, diplom a od Mikuláše nějaké sladkosti a rozhodně si domů také odvezly dobrý pocit za předvedený sportovní výkon a chuť do další práce. „Velký dík patří také rodičům, kteří zajistili dopravu,“ řekl trenér Jan Valenta.