Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 09.02.2023
Přesný čas: 07:37 Svátek: Apolena Zítra: Mojmír

ÚSPĚCH TRUTNOVSKÝCH KARATISTŮ NA LETOHRADSKÉM JELÍNKOVI

článek vytvořen 30. 03. 2014, přečetlo si ho 3390 lidí

Trutnov - Turnaj karate pro děti Letohradský jelínek proběhl v Jablonném nad Orlicí. Závody byly určeny především začínajícím závodníkům do patnácti let. Za oddíl SKBU Trutnov se zúčastnilo jedenáct závodníků.
V kategorii mladších žáků nastoupili Matěj Ryšavý, Tadeáš Orság, Alexandr Stehlík, Vojtěch Drobný a Dominik Krejčí. Vybojovali bronzovou medaili v kata, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili v kumite.Ve starších žácích a žákyních bojovali Daniel Havrda, Andrea Anovčínová a Sandra Pírková. Děvčata získala stříbrnou medaili v kata a po jedné stříbrné a bronzové medaili v kumite.

V dorostenecké kategorii trutnovský klub zastupovali Dominik Majera, Rudolf Horák a Ondřej Maňhal. Získali celkem pět bronzových medailí, z toho dvě v soutěžích kata a tři v kumite. V soutěži kumite družstev navíc trutnovští dorostenci obsadili cenné druhé místo.

„V celkovém hodnocení klubů jsme se umístili na pěkném druhém místě, za což bych rád poděkoval všem zúčastněným závodníkům,“ řekl trenér Ladislav Hurdálek.

(bog, lhu)
Trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena