Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 02.02.2023
Přesný čas: 19:20 Svátek: Nela Zítra: Blažej

KRYŠTOF ROZPARÁDIL VYPRODANÉ UFFO. ZPÍVALO SE, SKÁKALO, TANČILO A PLAVALO. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

článek vytvořen 20. 03. 2014, přečetlo si ho 36665 lidí

Trutnov - Nejúspěšnější a nejpopulárnější česká kapela současnosti včera koncertovala v Uffu. A byl to vskutku neobyčejný večer. Předvedla výjimečnou show. Speciální animační scéna s nevšedním druhem svícení, diváci zasypaní konfetami a balónky, a především energický zpěvák Richard Krajčo. K tomu osvědčené hity Inzerát, Zatančím, Cesta nebo Křídla z Mýdla.


Kryštof navíc dodržel renomé maximální vstřícnosti k fanouškům. A nebylo to jen kvůli tomu, že zpěvák kapely Richard Krajčo má usedlost v Krkonoších a často je k vidění v Trutnově. "Musím říct, že budu poněkud víc nervózní než normálně, protože s mnohými z vás se potkávám třeba tady na náměstí nebo na poště," přiznal hned po úvodní písni. Kapelu díky svému častému pobytu u nás označil za havířovsko-ostravsko-trutnovský band. "Je to váš večer, tak si ho užijte!" zakřičel z pódia.

Při koncertě se ukázalo, jak má kapela detailně propracovaný scénář večera. Navíc mezi písničkami dokázala bavit, ale i chválit či děkovat. Třeba když na pódiu Krajčo tančil s mladou fanynkou Nikolkou, kterou náhodně vytáhl z publika. Nebo když ukázal dort, který skupině věnovala věrná fanynka Terezka, a pak ji s celým sálem hromadně zazpíval Happy Birthday jako gratulaci k narozeninám.FOTOGALERIE ZDE

Kapela hrála téměř dvě hodiny. Během nich se diváci maximálně bavili. Energický Krajčo neváhal a při jedné písni se doslova proplaval lesem natažených rukou. "Byli jste hodní. I pánové pomáhali, dámy mě neosahávaly," smál se při návratu na pódiu. Koncert skončil kolem desáté večer, ale autogramiáda se protáhla až téměř k půlnoci. Kdo si ale frontu vystál, dostal podpis nebo se mohl vyfotit s členy kapely.MÁTE FOTKU Z KRYŠTOFA?
Byli jste i Vy včera na koncertě v Uffu a pořídili jste během večera nějakou fotku? Určitě ano, že? Pošlete nám ji na mail michal@trutnovinky.cz  a my na našem webu a facebooku uděláme speciální fanouškovskou galerii.

(pac, bog)
Trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek
 

čtěte také:
KAPELA KRYŠTOF NA FESTIVALU USPĚLA, V PÁTEK BYLA NEJVĚTŠÍ HVĚZDOU

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena