Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 29.03.2023
Přesný čas: 08:42 Svátek: Tatana Zítra: Arnošt

SKVĚLÉ! RUMUNSKÁ DECHOVKA FANFARE CIOCARLIA ROZPARÁDILA UFFO

článek vytvořen 05. 02. 2014, přečetlo si ho 2873 lidí

Trutnov - Tak to byl opravdu nářez! Že vám takový výraz ke kapele s dechovými nástroji moc nesedí? Kdo ale došel v úterý večer do Uffa a prožil na vlastní kůži koncert rumunských Fanfare Ciocarlia, určitě bude souhlasit. Podívejte se na malou ukázku.


Odhad ředitele Uffa Libora Kasíka vyslovený před koncertem byl správný - pro šest set diváků to byl úžasný, strhující večer. Chvílemi byla muzika spíše punkově drsná, jindy zase metalově rychlá a pak najednou až popově melodická. A hlavně plná energie, překvapivých zlomů a naprosto nečekaného nasazení celé kapely. „Nádherný to bylo,“ potvrdila například na facebooku Petra Ponikelská.

O tak živelném večeru se bude mezi hudebními fanoušky v Trutnově určitě ještě dlouho mluvit a psát. „Perfektní a mohl být klidně ještě delší,“ uvedla Jana Lásková o koncertu, který měl neobvyklý konec. Muzikanti totiž po přídavku odpojili nástroje od aparatury, slezli z pódia mezi diváky a tam odehráli několik písní doslova tváří v tvář. Zaujali tak, že některým dokonce lidé lepili bankovky na čelo.FOTOGALERIE ZDE

Pavel Cajthaml
Trutnovinky.cz
Foto a Video: Miloš Šálek

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena