Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 02.02.2023
Přesný čas: 15:48 Svátek: Nela Zítra: Blažej

TRAGÉDIE U ALBERTU: AUTO SRAZILO STARŠÍ CHODKYNI, ZEMŘELA PŘI PŘEVOZU DO NEMOCNICE

článek vytvořen 20. 01. 2014, přečetlo si ho 15503 lidí

Trutnov - Hned dvě vážné srážky aut s chodci se staly během jediného dne na dvou frekventovaných silnicích našeho města. Bohužel, tu večerní nedaleko prodejny Albert třiašedesátiletá žena nepřežila. "Zemřela při převozu do nemocnice," uvedl policejní mluvčí Udo Ertner. Policie případ vyšetřuje, a na místě řídí dopravu.
Bouračka s tragickými následky se stala krátce před pátou večer v Krkonošské ulici (od kruhového objezdu směrem k Rýbrcoulovi). Ke střetu došlo na osvětleném přechodu přes hlavní tah, ihned za kruhovým objezdem (přechod vede k tělocvičně Základní školy V Domcích). "Došlo ke srážce osobního motorového vozidla Škoda Octavia s právě přecházející chodkyní, která při převozu do nemocnice zraněním podlehla," řekl policejní mluvčí. Příčiny nehody jsou zatím v šetření, na místě zasahuje dopravní policie. Silnice je pro ostatní dopravu volně průjezdná.

K podobné nehodě došlo dnes krátce před půl druhou odpoledne na hlavním průtahu Na Struze městem u Základní školy kpt. Jaroše. Také tam na přechodu pro chodce došlo k vážnému střetu auta s chodcem. "Stalo se to naproti městskému úřadu. Auto srazilo přecházející čtyřiasedmdesátiletou ženu. Se zraněním dolní končetiny byla převezena do trutnovské nemocnice," upřesnil Ertner. Čtyřiapadesátiletého řidiče podrobila policie dechové zkoušce, byla negativní.

(pac, tz)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena