Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 13.08.2022
Přesný čas: 13:54 Svátek: Alena Zítra: Alan a Sylva

HOTEL DAVÍDEK BRZY PŘIVÍTÁ PRVNÍ HOSTY, SPORTOVCI HO UŽ VYUŽÍVAJÍ

článek vytvořen 13. 02. 2013, přečetlo si ho 6896 lidí

Sportovně - relaxační část Hotelu Davídek v Trutnově je v plném provozu a vyzkoušela si ji už celá řada spokojených klientů. A nešlo zdaleka jen o sportovce. Fifteen Bar se svojí jedinečnou atmosférou totiž přímo vybízí ke klidovému posezení u dobrého občerstvení a to nejen sportovně orientované jedince. Ubytovací kapacita Hotelu Davídek bude k dispozici již od 15. února 2013 v podobě zbrusu nových příjemně laděných prostorných pokojů včetně několika apartmá.
Zároveň bude otevřen i CuBe Restaurant, zprovozněny budou rovněž flexibilní konferenční prostory. „Je třeba zdůraznit, že celý areál je otevřen pro všechny, trutnovskou veřejnost i návštěvníky z jiných koutů republiky, kteří chtějí relaxovat, sportovat či jen strávit čas v příjemném prostředí," říká jednatel rodinné firmy DAVÍDEK s.r.o. pan Tomáš Davídek.

Co nabízí sportovní centrum?
Sport centrum toho celoročně a nezávisle na počasí nabízí opravdu hodně. Tenisové kurty s moderní přetlakovou halou a s celoročním provozem využívají výjimečnou technologii umělé antuky Classic Clay. Tento špičkový, původem australský povrch patří k nejšetrnějším z hlediska zátěže zdraví hráčů. Součástí kurtů je i divácké zázemí pro osmdesát lidí v podobě Fifteen Baru s přilehlou terasou. Naše tenisová škola nabízí předsportovní přípravku pro školky, školičku – minitenis, babytenis, výuku pro mladší i starší žactvo, ale i individuální lekce pro dospělé. K dispozici je kardio – fitness zóna, je zde možnost zahrát si squash a nyní i velmi populární badminton. V závislosti na požadavcích klientů je možno flexibilně připravit prostory pro mnohé další aktivity včetně skupinového cvičení. Aerobik, zumba, jóga nebo pilates jsou jen malým výčtem možností sport centra. Opomenout nelze ani venkovní multifunkční hřiště pro volejbal, nohejbal, fotbálek nebo streetball, které bude v provozu od jarních měsíců.Jaké druhy relaxačních služeb budou moci hosté využít?
V nabídce je celá škála wellness služeb, jako jsou finská sauna, infrasauna, ochlazovací bazének, chrlič, teplá a studená odpočívárna, venkovní vířivka a různé druhy masáží. K relaxaci však rovněž poslouží i restaurace a sportbar s pestrou nabídkou nápojů a pokrmů, včetně těch zaměřených na zdravou výživu. V baru se naskýtá jedinečná možnost pro sledování sportovních přenosů.V blízkosti hotelu prý bude vyznačena turistická a cykloturistická trasa.
Ano, to je pravda. Celková délka nově značené turistické trasy/cyklotrasy, která vede v bezprostřední blízkosti hotelu, je 11 kilometrů. Již v současné době je trasa propojena s areálovou komunikací, což umožňuje přístup návštěvníků z oblíbené promenády podél řeky Úpy.

Jakou máte představu o provozu?
Hotel bude sloužit potřebám široké škály klientely pro obchodní účely i k relaxaci. Sportovní centrum a wellnes je určeno nejen hotelovým hostům, ale především široké veřejnosti ke každodenní či příležitostné relaxaci a využívání volného času.Na co se mohou těšit návštěvníci čtyřhvězdičkového hotelu, jak budou vybaveny pokoje?
Všech 27 prostorných pokojů pojatých v moderním duchu využívá rozumné množství designových prvků, disponuje pohodlnými lůžky, kvalitním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, trezorem s možností dobíjení laptopu, prostorným pracovním stolem, telefonem, minibarem a vším, co k této třídě hotelu patří. Samozřejmostí je LED televize s českými i zahraničními programy a wi-fi připojení k internetu. Všechna okna pokojů jsou zvukotěsná. Hotel je bezbariérový.

Mohl byste představit provoz restaurace a sportbaru, co návštěvníkům připraví?
CuBe Restaurant bude nabízet tradiční kuchyni obohacenou o moderní prvky gastronomie. Nabídka pokrmů bude maximálně zohledňovat čerstvé suroviny, zastoupena bude samozřejmě i sezónní nabídka a cenově dostupné obědové menu. Zkušený sommelier doporučí k vybraným pokrmům ta nejvhodnější přívlastková vína. Ve sportovněji laděném Fifteen Baru budou v nabídce jak pokrmy zaměřené na zdravý životní styl, tak i zážitkové lahůdky a delikatesy určené k posezení při sledování sportovních přenosů. Nelze zapomenout ani na nejmenší návštěvníky, kteří mají k dispozici vnitřní i venkovní dětský koutek.V jakých cenových relacích se budou pohybovat sportovní, relaxační, stravovací a ubytovací služby?
Ceny služeb budou krom sezónnosti zcela logicky vycházet z nabídky a poptávky. Věřte, že cenová úroveň bude oslovující a přijatelná pro široké spektrum návštěvníků z okolí. Cena za ubytovací služby bude, jak je dnešním trendem, dynamická a bude se odvíjet od konkrétního období, poptávky a předpokládané obsazenosti hotelu. Pro uživatele sportovišť se cena bude odvíjet od množství využívaných služeb a též podle toho, zda se stanou členy sportovního centra Hotelu Davídek. Nabízíme propracovaný systém depozitního a klubového členství s možností čerpání nabízených aktivit se slevou, případně zcela zdarma. Pro více informací je nejlepší již nyní navštívit webové stránky
www.hoteldavidek.czJe možné hotel využívat i jinak než k ubytování či ke sportovním aktivitám?
Hotel Davídek se může pochlubit jedním z nejmodernějších konferenčních prostor s kapacitou až 100 osob. Konferenční prostory jsou flexibilně dělitelné a na vysoké úrovni. Jsou vhodné k pořádání akcí různého charakteru,typu seminářů, školení, prezentací či menších veletrhů a výstav. Hotel Davídek uspokojí i zájemce o akce na klíč, jako jsou např. rodinné oslavy, svatební hostiny, narozeninové párty, vánoční večírky, rauty, menší cateringy a další. Podstatnou výhodou celého areálu je výborná dostupnost a dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky.

  Dny otevřených dveří Sport centra Hotelu Davídek 
     v sobotu 23. února a v sobotu 2. března 2013

  V době od 14 do 17 hodin se můžete těšit na ukázky jednotlivých sportů nebo sami si je přijít vyzkoušet.
  Dále jsou připraveny soutěže pro děti a dospělé.
  Celý den veškeré sportovní aktivity za poloviční cenu!


  

 


       Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií
z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

FOTOGALERIE ZDE


PR

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena