Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 16.08.2018
Přesný čas: 21:20 Svátek: Jáchym Zítra: Petra

POLICIE STÁLE HLEDÁ STAŘENKU ZE DVORA KRÁLOVÉ, ZÍTRA CHYSTÁ PÁTRAČKU U ŽIRČE

článek vytvořen 13. 11. 2012, přečetlo si ho 3275 lidí

Trutnov - Bez úspěchu zatím pokračuje pátrání po dvaasedmdesátileté Jolaně Vrabcové. Žena z Palackého ulice ve Dvoře Králové je nezvěstná už deset dnů. Najít se jí nepodařilo ani pomocí vrtulníky s termovizí, ani díky spolupráci s veřejností. Ve středu ráno se policie pustí do dalšího hledání, tentokrát v oblasti mezi obcemi Žireč a Hřibojedy. V hledání má pomoci také speciálně cvičený policejní pes.
Žena odešla o víkendu 3. nebo 4. listopadu z místa svého trvalého bydliště neznámo kam a nikomu ze svých nejbližších příbuzných o sobě nepodala žádnou zprávu. "Vnuk pohřešované, který s ní společně bydlí, vypověděl, že babičku viděl naposledy v sobotu 3. listopadu po osmé hodině večer. V neděli už babičku neviděl. Neví, zda z důvodu toho, že se míjeli, nebo už v bytě nebyla," řekla policejní mluvčí Ivana Ježková.

Kriminalisté mají informaci, že řidič autobusu, který seniorku dobře zná, ji viděl v pondělí 5. listopadu kolem jedenácté hodiny ve Dvoře Králové, když šla od Šindelářské věže směrem k Palackého ulici. Paní údajně venčila svého psa, Stafordšírského teriéra hnědo bílé barvy. Od této chvíle stopa ale končí. "Policisté okamžitě rozjeli masivní pátrací akci, při které se zaměřili na všechna místa, kde by paní mohla být viděna, případně by zde mohla přebývat. Do pátrání jsme zapojili i vrtulník s termovizí, vše ale bohužel doposud bezúspěšně," sdělila Ježková.

Policie se opakovaně obrátila na veřejnost, ve středu se pokusí pátrat mezi Žirči a Hřibojedy, protože jedna z informací naznačuje, že podobně vypadající postavu tam zahlédli místní lidé. Jolana Vrabcová je střední postavy, výška asi 150 cm, má hnědé krátké vlasy a hnědé oči, nosí dioptrické brýle, které jsou obdélníkového tvaru s úzkými obroučkami. Zvláštností v její tváři je viditelně pokleslé horní víčko levého oka. Na sobě měla naposledy tmavé tepláky, nízké boty na suchý zip, modrou vestu a modrý svetr.

Pokud máte informace o Jolaně Vrabcové, ohlaste je na bezplatnou policejní linku 158.

(tz-er, pac)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena