Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 22.05.2018
Přesný čas: 21:55 Svátek: Emil Zítra: Vladimír

OTVÍRÁME ČESKOU TŘÍDU PRO DĚTI NEUMÍSTĚNÉ DO STÁTNÍCH ŠKOLEK

článek vytvořen 26. 07. 2012, přečetlo si ho 2003 lidí

Česko-anglická soukromá školka v Trutnově Meluzínek otvírá od září novou třídu. Vyučování v této třídě bude probíhat pouze v českém jazyce.


Cena za umístěné dítě v české třídě činí 4990 Kč měsíčně.
Cena nezahrnuje obědy a svačinky. Ty buď svému dítěti budete připravovat sami, nebo je od nás můžete pořídit za 57 Kč na den. Možné je i vytvoření individuální docházky (např. 2 dny v týdnu, 3 dny v týdnu atd.)

Meluzínek je první soukromá jazyková školka v Trutnově. Jsme nestátní vzdělávací zařízení poskytující péči pro děti od tří let. Naše služby jsou placené. Přijmutím vašeho dítěte k nám do školky, nepřichází rodina o rodičovský přídavek. Mimo předškolního vyučování, poskytujeme volnočasové aktivity pro děti a jejich rodiče. Snažíme se v úzké spolupráci s rodinou o vytvoření bezpečného prostředí pro děti, které se díky našim vyškoleným pedagogickým pracovníkům, mohou lépe a kvalitně rozvíjet.
Snažíme se o rozvinutí řady individuálních dispozic a schopností, zvyšování sebevědomí, nevytváření závislosti na autoritě, zvyšování komunikačních dovedností a kritického myšlení. Nesnažíme se se dětem v našem malém kolektivu vytvořit takové prostředí, aby si přijmuly představu, že musí soutěžit a dokazovat, že jsou lepší, nebo horší, než ten druhý, ale naopak to, že nejdůležitější je spolupráce.


Pro více info napište na email:
skolkameluzinek@gmail.com
Těšíme se na vás


PR

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena