Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 24.05.2018
Přesný čas: 23:13 Svátek: Jana Zítra: Viola
českozpívá

POLICIE NAŠLA POHŘEŠOVANOU STAŘENKU MRTVOU ZA AREÁLEM KOUPALIŠTĚ

článek vytvořen 25. 07. 2012, přečetlo si ho 4598 lidí

Trutnov - Smutně skončilo středeční policejní pátrání po osmasedmdesátileté ženě. Po zhruba sedmdesáti minutách byla pohřešovaná stařenka nalezena mrtvá v lokalitě Poříčského hřbetu (za městským koupalištěm).
Pátrání začalo včera několik minut po půl třetí odpoledne, kdy pohřešování své matky ohlásil jedenapadesátiletý muž. Podle něj si žena vyšla na procházku do lesa v prostoru za trutnovským koupalištěm. "Mnohem větším problémem bylo pro všechny zasahující policisty zjištění zdravotního stavu pohřešované seniorky. Z výpovědi jejího syna vyplynulo, že se maminka léčí se srdeční vadou a v době posledního telefonického rozhovoru mu sdělila, že se jí přitížilo," uvedl policejní mluvčí Udo Ertner.

Trutnovští policisté vyhlásili po stařence pátrací akci, do které se zapojili policisté z obvodního oddělení, oddělení hlídkové služby, dopravního inspektorátu, služební přípravy a psovod se služebním psem. Prohledávali nejbližší okolí koupaliště a přilehlý les. V pátrání rovněž pomáhala necelá desítka městských strážníků. "Z důvodu ohrožení života pohřešované ženy byl vyžádán rovněž start policejního vrtulníku, který by mohl svou přítomností přispět k rychlejšímu vypátrání ohrožené seniorky," sdělil Ertner.


Žena byla po zhruba sedmdesáti minutách objevena v prostoru Poříčského hřbetu bez známek života. "Přivolaný lékař, který se do těžko přístupného terénu dostavil, mohl již konstatovat pouze její úmrtí," dodal policejní mluvčí.


(pac, tz-er)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena