Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 19.07.2018
Přesný čas: 13:31 Svátek: Čenek Zítra: Ilja

BASKETBALOVÝ KLUB PODEPSAL NOVOU SMLOUVU S FIRMOU GRUND

článek vytvořen 20. 06. 2012, přečetlo si ho 2321 lidí

Trutnov - Basketbalový klub Kara Trutnov a firma Grund a.s. z Mladých Buků budou i nadále partnery. Dnešní podpis smlouvy navíc posouvá spolupráci o další stupínek. Firma Grund se zařadí mezi hlavní partnery ligového týmu a její logo se objeví na dresu basketbalistek Kary, které v září vstoupí do osmnácté sezony v nejvyšší soutěži.
Trutnov se během této doby zařadil mezi stabilní ligovou špičku, odehrál celkem 540 utkání. Deset let rovněž působí v evropských pohárech, v nichž nastoupil k 70 zápasům. V letech 2010 a 2012 vyhrál Středoevropskou ligu, když letos dokázal ve Final Four ve Wasserburgu porazit mistry Německa a Rumunska.


Prezident týmu Kary Trutnov Tomáš Hendrych a ředitel firmy Grund Jiří Grund mladší podepisují smlouvu.

Česká rodinná firma Grund již více než 20 let vyrábí koupelnové předložky a vyváží je do více než 40 zemí celého světa. „Naše firma dlouhou dobu sleduje úspěšné ligové tažení trutnovských basketbalistek. Vzhledem k tomu, že strategicky chceme podporovat úspěšné aktivity v regionu a zároveň zviditelnit naši značku na celostátní úrovni, jsme se rozhodli posunout se mezi hlavní partnery ligového týmu Kara Trutnov. Těšíme se na nadcházející sezonu a přejeme klubu hodně úspěchů,“ uvedl ředitel firmy Jiří Grund mladší.

Prezident ligového týmu basketbalistek Kary Trutnov Tomáš Hendrych doplnil: „Usilovně pracujeme na zajištění nadcházejícího ligového ročníku, dohoda s firmou Grund je jedním z důležitých prvků pro naše působení v nejvyšší soutěži a na mezinárodní scéně, kde budeme chtít opět co nejlépe reprezentovat Trutnov. Spolupráce s touto významnou firmou našeho regionu si velice vážíme a děkujeme jejím představitelům za podporu.“(bog, bk)
Trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena