Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 24.05.2018
Přesný čas: 23:16 Svátek: Jana Zítra: Viola

U FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ HOŘEL STÁNEK S OBČERSTVENÍM

článek vytvořen 21. 05. 2012, přečetlo si ho 1185 lidí

Vrchlabí - U fotbalového hřiště v Dolní Kalné v neděli hořelo v prostoru sportovního areálu. Při příjezdu hasičů ve 22:28 hodin byla v plamenech střecha prodejního stánku s občerstvením a uložené palivové dříví. Hasiči uhasili požár stánku o rozměrech zhruba 12 krát 4 metry krátce po půlnoci. Požár vznikl u venkovní stěny stánku, kde byly uloženy pytle s hořlavým komunálním odpadem.
"Zřejmě nedbalost nebo úmysl neznámé osoby při manipulaci s otevřeným ohněm způsobily zapálení odpadu a rozšíření na střešní konstrukci, pod kterou byly pytle uloženy. Požár se také rozšířil na skladované palivové dříví vedle prodejního stánku," uvedla mluvčí hasičů Martina Žahourková.

Požárem byla poškozena stropní a střešní konstrukce, okno, starší mrazák a chladnička, průtokový ohřívač, elektroinstalace, plastové přepravky s pivem apod. Hmotná škoda byla předběžně odhadnuta na 100 tisíc korun. Hasičům se podařilo před plameny uchránit přístřešek u prodejního stánku v hodnotě 100 tisíc korun. Při požáru nebyl nikdo zraněn.


(pac, mža-tz)
Trutnovinky.cz
Foto: hasiči Trutnov

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena