Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 24.06.2018
Přesný čas: 14:55 Svátek: Jan Zítra: Ivan

KIA SRAZILA CHODCE NA PŘECHODU, PRO ZRANĚNÉHO MUSEL VRTULNÍK

článek vytvořen 21. 05. 2012, přečetlo si ho 8057 lidí

Trutnov - K vážné nehodě došlo dnes v sedm hodin ráno v Pražské ulici u kruhového objezdu na Hradec králové. Osobní auto tam srazilo na přechod šestašedesátiletého chodce. Toho musel s úrazem transportovat do nemocnice vrtulník.
K bouračce došlo jen pár metrů před kruhovou křižovatkou. "Řidič osobního vozu Kia Sportage jel do centra a podle svého vyjádření v okamžiku, kdy použil ostřikovače předního skla, ho oslnilo slunce a přehlédl muže na přechodu. Chodec byl s těžkým zraněním nohy a otřesem mozku letecky převezen do fakultní nemocnice v Hradci Králové," uvedla policejní mluvčí Iva Ježková. Nehoda na zhruba půl hodiny zpomalila dopravu v Pražské ulici.
K další bouračce došlo dnes před půl sedmou ráno v Suchovršicích. Do autobusu na tamní zastávce vrazilo osobní vozidlo. "Autobus v této době už stál. Zezadu přijíždělo osobní auto Mazda s dvacetiletým šoférem za volantem. Chtěl předjet, zjistil ale, že v protisměru jede další vozidlo, tak se chtěl zařadit zpátky a zezadu vrazil do stojícího autobusu," upřesnila Ježková. V autobuse bylo kromě řidiče šest cestujících, nikdo z nich nebyl zraněn. K lehkému zranění ale došlo u dvacetiletého spolujezdce v osobním autě. S úrazem skončil v trutnovské nemocnici.


(pac, tz)
Trutnovinky.c
z
Foto: Michal Bogáň, Petr Jarý - hasiči Úpice

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena