Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 24.06.2018
Přesný čas: 14:55 Svátek: Jan Zítra: Ivan

V TRUTNOVĚ OTEVŘELI NOVÝ SKATESHOP

článek vytvořen 11. 05. 2012, přečetlo si ho 4016 lidí

V prostorách bývalé prodejny se skateovým oblečením v Bulharské ulici se ve čtvrtek 10. května otevřel zcela nový skateshop. „Bývalou prodejnu minulý majitel zavřel, a tak jsme neváhali a přestěhovali jsme ze Dvora Králové tu naši. Prostory jsme přestavěli a navezli nové zboží. Nabídneme jiné zboží, jiné značky i zajímavější ceny, které by se místním mohly líbit,“ sdělil nový majitel obchodu Zdeněk Mihulka.


Prodejna bude otevřená v týdnu od devíti do půl šesté a v sobotu od devíti do dvanácti. Mezi hlavní značky, které prodejna nabízí, patří DC Shoes, Horsefeathers, Funstorm, Fox, Osiris, Vans, Lonsdale, Nugget a další. Sortiment bude tvořit značkové oblečení, obuv, batohy, kabelky a další doplňky nejen pro sport a volný čas, a to pánské, dámské i dětské zboží.
„Máme rozmanitý sortiment od bund, přes mikiny, trička, kalhoty, kraťasy, trenky, pásky, peněženky, čepice, batohy, ale i letní tílka, šaty a sukně pro ženy, letní boty, žabky, prostě vše, na co si vzpomenete,“ dodal majitel obchodu.Nakupovat zboží se bude dát i prostřednictvím on-line e-shopu, případně se lidé mohou domluvit na prodejně na objednání sortimentu z katalogu, pokud není přímo na místě. E-shop najdete na adrese www.acid-house.cz.


ACID-HOUSE, Bulharská 65, Trutnov 54101
tel.: 736 785 576
e-mail: acid-house@centrum.cz
www.acid-house.cz

PR

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena