Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 18.01.2019
Přesný čas: 00:00 Svátek: Vladislav Zítra: Doubravka

ŘEDITELEM MĚSTSKÉHO BYTOVÉHO PODNIKU BUDE DOSAVADNÍ ŠÉF INFOCENTRA VESELÝ

článek vytvořen 15. 03. 2012, přečetlo si ho 4415 lidí

Trutnov - Novým ředitelem Městského bytového podniku se stane Martin Veselý (39). Dosavadní šéf Turistického informačního centra na Krakonošově náměstí, předseda městské komise pro cestovní ruch, zastupitel a radní za ODS uspěl v konkursu dvanácti adeptů. Ve vedení "byťáku" nahradí stranického kolegu a nedávno odstoupivšího Jana Karpíška. Informaci dnes potvrdil trutnovský starosta Ivan Adamec.
BC. Martin VeselýRada města jmenovala Martina Veselého do funkce na pátečním jednání. „Jmenování proběhlo na základě výběrového řízení, do kterého se přihlásilo dvanáct zájemců. Martin Veselý prokázal nejlepší předpoklady a manažerské schopnosti. Novým ředitelem se stane od 1. května tohoto roku,“ sdělil starosta Ivan Adamec.

Kvůli práci pro městský bytový podnik opustí Veselý nejen infocentrum, ale zároveň také rezignoval na post v městské radě, ve které působil od roku 2010. „Chci se naplno věnovat práci pro bytový podnik, která bude náročnější než vedení infocentra, proto odcházím z rady. Je možné, že do pravomoci společnosti spadne i správa sportovišť, takže záběr práce se může ještě výrazněji rozšířit a pozice radního by tím o to víc trpěla,“ vysvětlil Veselý.

(pac, tz)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena