Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 01.12.2022
Přesný čas: 03:33 Svátek: Iva Zítra: Blanka

VÍKEND VE ZNAMENÍ VELKÉ CENY V KARATE A CURLINGU VOZÍČKÁŘŮ SE SOUTĚŽÍ PRO DIVÁKY

článek vytvořen 03. 03. 2012, přečetlo si ho 1900 lidí

Trutnov - Dva tradiční turnaje s označením Velké ceny Trutnova dnes a zítra proběhnou na městských sportovištích. Dějištěm soubojů karatistů bude ZŠ Mládežnická, zatímco na zimním stadionu si to rozdají curlingové týmy vozíčkářů. A vzhledem k tomu, že dnes je první březnová sobota, na hřebenech Krkonoš se jede kultovní závod běžců na lyžích K70.
ČESKO-POLSKÉ KLÁNÍ V ODHAZOVÁNÍ KAMENŮ DO KRUHŮ
Tři české týmy - Nové Město, SC JÚ Praha, Velké Meziříčí a dvě polská družstva - Culani a RKC Culani se utkání o víkendu na zimním stadionu při Velké ceně města Trutnova v curlingu vozíčkářů. Dnes se začíná hrát od 10 hodin, zítra už od 7 hodin.

Rozpis turnaje - sobota 10.00: Nové Město - Culani, RKC Culani - SC JÚ Praha, 14.00: Velké Meziříčí - RKC Culani, SC JÚ Praha - Nové Město, 18.00: Velké Meziříčí - SC JÚ Praha, Culani - RKC Culani; neděle 7.00: RKC Culani - Nové Město, Velké Meziříčí - Culani, 10.00: Nové Město - Velké Meziříčí, Culani - SC JÚ Prah

Trutnovští pořadatelé si připravili také jedno zpestření pro diváky. Ten, kdo se přijde podívat na turnaj, bude mít dnes od 17 do 17.30 hodin, před posledním zápasem sobotního programu, možnost vyzkoušet si odhodit kámen do kruhů. Nejlepší výkon bude oceněn lahví vína. SPORTOVNÍ HALU OBSADÍ KARATISTÉ
V neděli se koná ve sportovní hale ZŠ Mládežnická Velká cena města Trutnova v karate. Mezinárodní turnaj se bude skládat ze soutěží kata (cvičení) a kumite (sportovní zápas) pro mládež i dospělé. Turnaj je zároveň nominační na MČR seniorů pro závodníky VčSKe. Začátek je v 9.30 hodin.

KRKONOŠSKÁ 70 POPRVÉ V HISTORII S JEDNOTLIVCI
Sedmapadesátý ročník Krkonošské 70 v běhu na lyžích, který pořádá Lokomotiva Trutnov, je tady. V sobotu se vydají na trať ze Špindlerova Mlýna směrem na Černou horu a zpět stovky závodníků a poprvé v historii pojedou někteří sami za sebe. K70 se letos stala součástí seriálu Stopa pro život, a tak kromě tradičního klání družstev nabídne i souboj jednotlivců.

Michal Bogáň
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena