Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 19.07.2018
Přesný čas: 13:29 Svátek: Čenek Zítra: Ilja
českozpívá

V HAJNICÍCH BURÁCELA HUDBA I BOUŘKA

článek vytvořen 28. 06. 2011, přečetlo si ho 1079 lidí

Hajnice - Nepřízeň počasí zahájila páteční benefiční koncert v Hajnicích. Průtrž mračen, která se přihnala už při vystoupení první skupiny GroteSKA však náladu hudebníků ani návštěvníků nepřekazila a koncert pokračoval vystoupením dalších kapel Znouzectnost a Benjaming band. Z výtěžku akce bude financováno zařízení nového Měsíčného bytu pro obyvatele Barevných domků Hajnice.
Koncert pořádají Barevné domky pravidelně ve spolupráci s kapelou Benjaming band, která převzala záštitu nad výběrem vystupujících. I přes špatné počasí zavítala do letního areálu v Hajnicích asi stovka návštěvníků. Jednu chvíli museli dokonce zajišťovat stan, aby ho vichr neodnesl. Kvůli silnému dešti pak GroteSKA na chvíli přestala hrát, aby nedošlo k poškození aparatury.

„Po lijáku se počasí umoudřilo a nechalo vystupující hrát. Na konci května jsme zde měli Folkový večer a počasí nám přálo. V pátek jsme si sice vybrali smůlu na počet návštěvníků, ale chladnější počasí zase zvedlo útratu ve stánku s občerstvením, takže jsme pro klienty utržili z občerstvení necelých 10 tisíc korun,“ sdělila ředitelka Barevných domků Lenka Škarková.Zbyněk Kačer
Trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena