Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 23.02.2019
Přesný čas: 04:19 Svátek: Svatopluk Zítra: Matěj
českozpívá

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V UFFU NABÍDLA STOVKY ATRAKTIVNÍCH MODELŮ

článek vytvořen 11. 03. 2011, přečetlo si ho 2958 lidí

Trutnov - Ve společenském centru Uffo se ve čtvrtek večer uskutečnila první módní přehlídka. Předvádělo se oblečení nejen autorů z Trutnova, ale i z jiných koutů naší republiky. Podívejte se na fotografie.
K vidění byly stovky atraktivních modelů - například oblečení vhodné pro slavnostní a mimořádné příležitosti, pro sport a volný čas, ale i pro každodenní nošení. Kolekci dotvářely šperky a další módní doplňky.

Hned úvod byl velkolepý. Předváděly se totiž modely Daniely Rózanské ze Svatebního salonu Daniela. „Ani v dnešní době, kdy lidé nejsou svatbám tolik nakloněni, si nemůžeme na nedostatek klientů stěžovat,“ řekla autorka.

 
 
Dostetek inspirace v Uffu našli i ti, kdo se zrovna na svatbu nechystají, následující kolekce firmy ANTA nabízela ryze sportovní oblečení. Vždyť také motem firmy je „keep moving“ - „hýbej se“ a „go beyond yourself“ - „překonej sám sebe.“

Zajímavé byly i modely od Pavlíny Počekajlové, která pod značkou Lerros a Gin Tonik prezentuje sportovně elegantní módu pro volný čas. Večer ve svižném tempu pokračoval přehlídkou modelů Jitky Šedové, dále Soňi Hejralové-Horáčkové a jejího manžela Vladimíra Hejrala. Ti po dobu své spolupráce společně vytvářejí kolekce oděvu a šperku - pokud šperk není přímo součástí oděvu, tak se v něm odrážejí tvary a linky použité na šatech.Čistě mužské zastoupení patřilo Luďku Hanákovi, který je rád, že se mu povolání stalo zábavou. Vždyť co je lepší než dělat z žen ženy ještě krásnější a přitažlivější. „Co víc si může muž od života přát...“ jsou Hanákova slova.
Ani závěr přehlídky neubral na obrátkách. Důstojnou tečku svými originálními, nápaditými, osobitými a leckdy i velmi extravagantními modely udělala návrhářka Petra Pilařová.Organizátoři označili přehlídku podtitulem setkání s tvorbou českých autorů. Předváděné šaty byly většinou originály nebo oblečení zhotovené v malých sériích. Uffo nabídlo přítomným nové, neobvyklé uspořádání hlediště ve stylu arény a díky tomu si módní přehlídku mohlo užít 440 návštěvníků.

FOTOGALERIE ZDE

Jana Jánošíková
Trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek
Kamera: Dušan Mihalečko a Jan Macek

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena