Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 15.11.2018
Přesný čas: 03:33 Svátek: Leopold Zítra: Otmar
českozpívá

MBPT s.r.o. SPRAVUJE UŽ PŘES 4000 BYTOVÝCH A NEBYTOVÝCH JEDNOTEK

článek vytvořen 10. 01. 2011, přečetlo si ho 2629 lidí

Rok 2010 znamenal pro Městský bytový podnik Trutnov nový milník v počtu zákazníků i významné vylepšení nabízených služeb. Do nového roku tak společnost vstoupila s tím, že počet jí spravovaných bytových a nebytových jednotek dosáhl počtu 4200, přičemž meziroční nárůst privatizovaných klientů činí 22 %.


„Jedním z důvodů, proč jsme získali v minulém roce tolik nových zákazníků, je určitě dřívější rozšíření nabídky o vedení účetnictví. Díky tomu jsme byli schopni nabídnout kompletní škálu služeb, kterou naši zákazníci od nás vyžadují,“ řekl ředitel MBPT Jan Karpíšek.

Ke konci roku 2010 byla spuštěna reklamní akce, která nabízela novým zákazníkům vedení účetnictví na 1 rok zdarma. Kvůli velkému ohlasu se bytový podnik rozhodl prodloužit tuto akci ještě do poloviny roku 2011.

Další naší novinkou, která v testovací podobě běžela v druhé polovině roku 2010, je online přístup ke správě nemovitosti. Výbory jednotlivých SVJ tak získávají lepší a rychlejší přehled o správě svého domu než dříve. „Očekáváme, že hlavní vlna zájmu zákazníků o tuto teprve přijde, ale vzhledem k tomu, jak se víc a víc aktivit přesouvá na internet, jsme chtěli být na tuto eventualitu připraveni. Online přístup ke správě vlastní nemovitosti tak nabízíme jako první v Trutnově,“ doplnil Karpíšek.

Jan Karpíšek
ředitel MBPT s.r.o.
www.mbptu.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena