Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 21.11.2018
Přesný čas: 09:27 Svátek: Albert Zítra: Cecílie
českozpívá

BOXERKA MIČKOVÁ ÚSPĚŠNĚ VSTOUPILA MEZI ŽENSKOU ELITU. Z ŠAMPIONÁTU MÁ MEDAILI

článek vytvořen 08. 12. 2010, přečetlo si ho 1427 lidí

Trutnov - Vydařený vstup do boxerského ringu na mistrovství České republiky má za sebou trutnovská sportovkyně Kateřina Mičková. O víkendu se v Prostějově, jako první žena v historii oddílu BC Loko, zúčastnila letošního vrcholu domácí boxerské sezony a premiérový start mezi českou špičkou přetavila v bronzovou medaili. Ačkoliv tu nakonec získala bez boje.
Prostějovský šampionát se těšil rekordnímu zájmu účastníků. V mužských kategoriích se představilo 71 borců a žen se sjelo na Moravu dvacet. Váha do 48 kg, v níž nastoupila Mičková, však byla obsazena pouze čtyřmi závodnicemi.


Kateřina Mičková s trenérem Karlem Kubcem.

Ve vyřazovací části dostala čtyřiatřicetiletá Trutnovačka za soupeřku zkušenou Filipovou, vicemistryni republiky z roku 2008. Po čtyřech dvouminutových kolech, plných výměn a taktiky, prohrává na body a sen o finále se rozplynul. Nakonec to byl jediný zápas, který na šampionátu Mičková odboxovala, protože do souboje o třetí místo jí soupeřka nenastoupila a medaile spadla trutnovské boxerce do klína bez boje.(bog, kub)
Trutnovinky.cz
Foto: archiv BC Loko Trutnov

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena