Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 20.10.2018
Přesný čas: 21:46 Svátek: Vendelín Zítra: Brigita

VYPRÁVĚNÍ O DRUHÉ NEJLIDNATĚJŠÍ ZEMI SVĚTA SE V UFFU PROTÁHLO NA ČTYŘI HODINY

článek vytvořen 07. 12. 2010, přečetlo si ho 5902 lidí

Trutnov - Neobvyklé dlouhý byl pondělní komponovaný pořad Indie - země mnoha tváří. Vyprávění se snímky se protáhlo na více než čtyři hodiny - začalo v 19 hodin a skončilo půl hodiny před půlnocí. Povídání čtyř osobností (doplněné o indickou hudbu a jógu) přilákalo do Uffa čtyři stovky posluchačů.
Vyprávění věnované druhé nejlidnatější zemi světa bylo jiným pořadem, než dosavadní cestopisné večery. Ten včerejší nabídl především pohledy lidí, kteří Indii osobně navštívili, nebo se tam dokonce narodili. Fotograf a moderátor večera Ctibor Košťál mluvil o indických horách, fotograf Jiří Havel o hlavním městě Dillí, pardubický Aleš Formánek o tamní železnici a „indickém kulečníku“ zvaném Carrom. Vše okořenil učitel jógy a rodilý Ind Ajay L. Bobade. Na tradiční hudební nástroje hráli Elena Kubičková a Tomáš Reindl.

Diváci byli z neobvyklého kulturního zážitku nadšení. "Pořad byl sice dlouhý, ale velmi zajímavý. Líbila se mi pestrost večera. Mluvilo se o více věcech, bylo tam od každého něco. Atraktivní byly ukázky jógy a muziky. A perfektní byl samozřejmě moderátor Košťál se svými vtípky a hláškami," hodnotila divačka Hana Jůzlová.

Moderátor Košťál byl překvapen vyprodaným hledištěm. Současně se ale hned omlouval za nečekané prodloužení pořadu. "Vážení přátelé a příznivci Indie. Dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za vyprodané Uffo, vyslovil obdiv nad Vaší neskutečnou vytrvalostí a omluvil se za nepředvídaně dlouhé, předlouhé posezení. Chybami se člověk učí. Zachovejte prosím přízeň nejen mně, ale i dalším podobným (jistě kratším) pořadům. Všechno je jednou poprvé. Díky," napsal Trutnovinkám.

FOTOGALERIE ZDE

Pavel Cajthaml
Trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek a Ctibor Košťál

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena