Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 20.01.2019
Přesný čas: 12:45 Svátek: Ilona Zítra: Běla
českozpívá

VIDEO: PŘI ČELNÍM STŘETU AUT SE ZRANILI TŘI LIDÉ, SILNICE K BABÍ BYLA UZAVŘENA

článek vytvořen 20. 11. 2010, přečetlo si ho 4126 lidí

Trutnov - K vážné dopravní nehodě došlo v sobotu večer na silnici z Horního Starého Města ve směru na Babí, asi 200 metrů za železničním přejezdem. Při čelním střetu dvou aut se zranili tři lidé. Doprava na místě byla nejprve zcela uzavřena, pak ji kyvadlově řídila policie.
„Řidič Škody Octavia se zřejmě plně nevěnoval řízení, vjel do protisměru, kde se čelně střetl s autem Seat Ibiza,“ řekl policejní mluvčí Jiří Prouza. Na místo ihned vyrazili dopravní policisté, hasiči i rychlá záchranná služba. Ta všechny tři zraněné převezla do trutnovské nemocnice. Policisté provedli se zraněným řidičem fordu dechovou zkoušku s negativním výsledkem.

„Ve druhém autě jel manželský pár. Řidič vzhledem ke svým zranění nemohl dechovou zkoušku absolvovat, byl tedy nařízen odběr krve,“ uvedl Prouza. V současné době je komunikace pro dopravu uzavřena jen částečně, Policie tam řídí dopravu kyvadlově. Plně průjezdná byla cesta krátce před půl desátou.

Nehoda v Horním Starém Městě nebyla jedinou, která se dnes v Trutnově stala. Už půl hodiny před polednem vyjelo auto mimo silnici u Základní školy Rudolfa Frimla na Červeném kopci (v ulici R. A. Dvorského). Při této havárii se zranily dvě osoby. Podrobnosti
čtěte zde.
Hynek Šnajdar

Trutnovinky.cz
Ilustrační foto: Miloš Šálek
Kamera: Marek Čtvrtečka

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena