Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 21.05.2018
Přesný čas: 02:59 Svátek: Monika Zítra: Emil

ŘIDIČ Z MÍSTA NEHODY UJEL, SBÍRALA NÁKUP A HAVAROVALA, USNUL A NARAZIL DO ZÁBRADLÍ

článek vytvořen 27. 09. 2010, přečetlo si ho 1883 lidí

Trutnov - Ke třem dopravním nehodám došlo o minulém víkendu na silnicích trutnovského okresu. Od jednoho karambolu viník ujel, další dvě nehody způsobily nepozornost řidičky a mikrospánek řidiče.
Před půl sedmou ráno v pátek 24. 9. 2010 došlo Na křižovatce ulic Na Struze, Maxima Gorkého a Slezská v Trutnově v pátek dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem odbočoval vlevo na vedlejší komunikaci a zřejmě nedal přednost v jízdě protijedoucímu autu Škoda Octavia a narazil do něj. Po střetu řidič pokračoval v jízdě bez zastavení a z místa odjel. Po neznámém řidiči policisté intenzivně pátrají.


Uklízení nákupu z podlahy auta za jízdy se nevyplatilo řidičce, která jízdu skončila v zábradlí.

Osmašedesátiletá řidička Škody Pick-Up v Radvanicích se v pátek pravděpodobně plně nevěnovala řízení. „Z podlahy sbírala spadlý nákup, vyjela mimo vozovku a narazila do železného zábradlí na chodníku,“ uvedla policejní mluvčí Věra Krejčová. Při nehodě se řidička zranila a byla převezena na ošetření do trutnovské nemocnice.


Řidič usnul za volantem, narazil do zábradlí, stočil se do protisměru a střetl se s dalším vozem.

Mikrospánek byl příčinou další nehody, ke které došlo v neděli v Úpické ulici ve Rtyni v Podkrkonoší. Čtyřiasedmdesátiletý řidič jel s autem Renault Megane Scenic, za volantem na chvíli usnul a jeho jízda skončila mimo silnici v zábradlí mostu. „Po nárazu se s vozidlem přetočil do protisměru. Za ním v té době jelo auto Citroën a došlo ke střetu,“ popsala nehodu policejní mluvčí. Nikdo se naštěstí nezranil.

Hynek Šnajdar
Trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena