Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 21.02.2019
Přesný čas: 01:15 Svátek: Lenka Zítra: Petr
českozpívá

POŠKODIL AUTO A UJEL, NA PŘEJEZDU SE OPĚT STŘETL VLAK S VOZIDLEM

článek vytvořen 24. 08. 2010, přečetlo si ho 2015 lidí

Trutnov - Ujíždění řidičů od dopravních nehod se stává na silnicích sportem. Ani pondělí nebylo v tomto ohledu výjimkou. V ranních hodinách oznámil dopravním policistům v Trutnově osmatřicetiletý muž poškození svého auta Citroën Evasion na parkovišti ve Fialkové ulici.
„Na místě bylo zjištěno, že dosud nezjištěný viník s neznámým vozidlem v průběhu neděle do pondělního rána narazil do pravého zadního boku zaparkovaného citroënu. Událost neoznámil a z místa nehody odjel. Po pachateli a jeho vozidle policie pátrá,“ uvedla policejní mluvčí Věra Krejčová.


Neznámý řidič narazil ve Fialkové ulci v Trutnově do tohoto automobilu. Z místa nehody ujel.

Další případ, kdy řidič ujel od nehody, se stal v pondělí odpoledne mezi Lipnicí a Horním Dehtovem. Neznámý řidič poškodil vozidlo Ford Mondeo, které bylo zaparkováno na výjezdu z pozemní komunikace na lesní cestu. Narazil do pravé přední části mondea a z místa nehody bez nahlášení ujel.

Podruhé v krátkém čase došlo ve Rtyni v Podkrkonoší ke střetu motorového vozidla s vlakem. Není to tak dávno, kdy řidič traktoru po střetu s rychlíkem jen o vlásek unikl smrti. Včera krátce po 18. hodině se na železničním přejezdu mezi obcemi Rtyně v Podkrkonoší a Červený Kostelec na trati Trutnov – Jaroměř srazilo neznámé auto s vlakem.


Na nechráněném železničním přejezdu ve Rtyni v Podkrkonoší došlo večra ke střetu automobilu s vlakem.

„Při jízdě po místní komunikaci zřejmě nerespektoval dopravní značku Stůj, dej přednost v jízdě!. Na nechráněný přejezd vjel v době, kdy přijížděl osobní vlak, a došlo ke střetu. Strojvedoucí po zastavení v Červeném Kostelci nehodu oznámil na policii,“ popsala nehodu policejní mluvčí. Řidič měl velké štěstí a pravděpodobně vyvázl bez zranění.


Strojvedoucí tohoto motorového vlaku srážku s autem ve Rtyni ohlásil na nádraží v Červeném Kostelci.

V době nehody bylo ve vlaku sedm osob včetně strojvedoucího, k jejich zranění naštěstí nedošlo. Požití alkoholu u strojvedoucího bylo vyloučeno dechovou zkouškou. Případ srážky auta s vlakem nyní vyšetřují dopravní policisté.

Hynek Šnajdar
Trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena