Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 21.02.2019
Přesný čas: 01:18 Svátek: Lenka Zítra: Petr
českozpívá

POD AUTO VBĚHL DIVOČÁK A UHYNUL. ŘIDIČ NACOUVAL DO CHODKYNĚ

článek vytvořen 06. 08. 2010, přečetlo si ho 1186 lidí

Trutnov - Není den, aby na silnicích nestala dopravní nehoda. Ani středa nebyla výjimkou. K první došlo půl hodiny po půlnoci na křižovatce ulic K. Raise a Boženy Němcové v Hostinném. Dvacetiletý řidič auta Škoda Felicia zřejmě nedal přednost v jízdě vozidlu Škoda Favorit. Favorit narazil do boku felicie a z místa nehody ujel. Při nehodě řidič felicie utrpěl lehké zranění.
Ke střetu auta s divokým prasetem došlo ve středu ráno mezi Radvanicemi a Jívkou. Divočák vběhl přímo před vozidlo Audi A6. Při srážce zvíře uhynulo. Řidič se naštěstí nezranil, ale hmotná škoda je odhadnuta na 85 tisíc korun. Další nehoda se odehrála opět mezi těmito obcemi. Krátce po poledni se autobus Mercedes vyhýbal protijedoucímu nákladnímu vozidlu, najel na pravou krajnici a vyjel mimo vozovku. Nikdo nebyl zraněn.


Mezi Radvanicemi a Jívkou vběhl divočák přímo před toto vozidlo Audi A6. Při srážce zvíře uhynulo.

Lehké zranění utrpěla chodkyně na Bertholdově náměstí v Horním Maršově. Kolem čtvrté hodiny odpoledne řidič auta Škoda Roomster pravděpodobně nedbal zvýšené opatrnosti při couvání z parkoviště. „Přehlédl za sebou jdoucí osmdesátiletou ženu, která přecházela mimo vyznačený přechod pro chodce. Po střetu seniorka upadla na zem a zranila se,“ popsala nehodu policejní mluvčí Věra Krejčová. Rychlá záchranná služba zraněnou převezla do trutnovské nemocnice.


Řidič auta Škoda Roomster přehlédl osmdesátiletou ženu, která přecházela mimo přechod pro chodce.


U autobusové zastávky v Trutnově se střetly autobus  a automobil Škoda Fabia.

Poslední středeční nehoda se stala před devatenáctou hodinou v Horské ulici v Trutnově před Family centrem. Čtyřiadvacetiletý řidič autobusu Iribus po zastavení a opětovném vyjíždění z autobusové zastávky se střetl s autem Škoda Fabia. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Míra zavinění je předmětem vyšetřování.

Hynek Šnajdar
Trutnovinky.cz
Foto: Policie ČR

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena