Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 21.10.2018
Přesný čas: 10:34 Svátek: Brigita Zítra: Sabina

SPOLEČENSKÉ CENTRUM V TRUTNOVĚ HLÁSÍ VELKÝ ZÁJEM O PŘEDPLATNÉ

článek vytvořen 12. 07. 2010, přečetlo si ho 2168 lidí

Trutnov - Společenské centrum Uffo, které začne letos na podzim fungovat v Trutnově, hlásí velký zájem veřejnosti o předplatné. Od poloviny května, kdy zahájilo prodej předplatného, byla více než polovina vstupenek vyprodána, řekl dnes ČTK ředitel centra Libor Kasík.

"Zájem veřejnosti nás mile překvapil, největší nápor byl před začátkem prázdnin. Věříme, že další lidé si předplatné koupí ještě během září," řekl Kasík. Předplatitelé získají kromě stálého místa v hledišti, které pro divadelní představení nabízí 360 míst, cenové zvýhodnění. Předplatné je o zhruba 20 procent levnější než cena vstupenek na jednotlivá představení.

 

Společenské centrum v Trutnově nabízí trojici předplatného, kromě skupiny zaměřené na činoherní divadlo je to skupina s divadelními i hudebními představeními, třetí skupina přinese předplatitelům divadelní delikatesy. Více informací o programu a nabídce jednotlivých skupin najdou zájemci na webové stránce www.uffo.cz.

Uffo - Společenské centrum Trutnov svým názvem vzdává hold významnému trutnovskému rodákovi Uffo Hornovi, který v 19. století působil v oblasti kultury a politiky. Výstavba nové budovy za 480 milionů korun začala v říjnu 2008, slavnostní otevření je naplánováno na poslední zářijový víkend. Necelou polovinu nákladů zaplatí město z evropské dotace. Budova po dokončení umožní různé uspořádání - od divadelní scény až po koncertní úpravu, která nabídne místo až pro 700 návštěvníků.

ČTK

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena