Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 20.10.2018
Přesný čas: 22:01 Svátek: Vendelín Zítra: Brigita

Kino Vlast Janské Lázně

Program kina

Kontakt:
Telefon a záznamník : 499 875 121
E-mail : kino@janske-lazne.cz 

ÚNOR

1. středa MISTROVSKÝ PLÁN 
v 19:30
V kriminální komedii je Josh Kovacs manažerem jednoho z nejluxusnějších rezidenčních hotelů v New Yorku. V jeho nejvyšším patře má byt burzovní titán Arthur Shaw. Ve chvíli, kdy se provalí, že tenhle chlapík zdefraudoval peníze svých klientů, změní se jeho byt na luxusní domácí vězení, kde na něj dnem i nocí dohlížejí agenti FBI. Pro Joshe je to jedna z nejhorších zpráv v životě. I on patřil ke Shawovým klientům a kvůli jeho machinacím přišel o životní úspory. Na konci temného tunelu přesto svítí světélko naděje...
Vstupné 60,- Do 12 let nevhodný

3. pátek LIDICE
v 19:30
Psychologické drama a historická rekonstrukce osudu obyvatel středočeských Lidic, kteří byli v odvetě za atentát na zastupujícího říšského protektora Heydricha ze značné části vyhlazeni a jejichž obec byla srovnána se zemí. Události jsou líčeny jednak „zevnitř“ přes postavu mladíka Karla Šímy, jeho matky, přátel a sousedů a také přes postavu četníka Vlčka, jednak „zvenčí“, prostřednictvím Karlova otce Františka. Ten tragédii (o níž nemá ani tušení) přežije, protože si ve vězení odpykává čtyřletý trest za zabití staršího syna.
Vstupné 70,- Do 12 let nevhodný

8. středa ANONYM
v 19:30
Historický film je postaven na známé spekulaci, zpochybňující autorství díla Williama Shakespeara. Příběh z alžbětinské Anglie nabízí verzi, že skutečným tvůrcem her i básní je hrabě z Oxfordu Edward de Vere. Edward se jako šlechtic nesmí veřejně věnovat psaní, jenže je „mocí slova“ doslova posedlý. Uzavře proto pakt se Shakespearovým souputníkem, dramatikem Benem Jonsonem, který mu má umožnit uvedení jeho děl na jevišti, což nakonec zaštítí ušmudlaný opilecký herec Shakespeare, který si tak vybuduje kariéru na „cizím peří“.
Vstupné 70,- Do 12 let nevhodný

10. pátek LÁSKA JINÉ ZÁVISLOSTI
v 19:30
Komorní romantická komedie je příběhem obchodního zástupce farmaceutické firmy a vyhlášeného sukničkáře Jamieho Randalla a svobodomyslné, nekonformní Maggie Murdockové, trpící Parkinsonovou chorobou. Soustřeďuje se na proměny jejich vztahu, který byl zpočátku založen jen na sexu a který se pozvolna a vlastně proti jejich vůli proměňuje v hlubokou lásku. Základní překážkou je v ní pak ženina nevyléčitelná choroba. Avšak i přes tu se dvojice dokáže přenést.
Vstupné 60,- Do 15 let nevhodný

15. středa ALOIS NEBEL
v 19:30
Černobílý animovaný film podle stejnojmenné kultovní komiksové trilogie. V české kinematografii je nesporným unikátem, vytvořeným pomocí technologie rotoskopie. Napřed vznikl na základě kresleného storyboardu hraný podklad, který se pak na počítači záběr po záběru překresloval a animoval. Hlavní hrdina je melancholickým a zamlklým outsiderem. Jako výpravčí z fiktivního nádraží v Jeseníkách se stane obětí podnikavého nádražáka a šmelináře Wachka, který se chce dostat na jeho místo a postará se proto, aby Nebel skončil načas v blízkém blázinci. Stárnoucímu muži se totiž vracejí vzpomínky na odsun Němců.
Vstupné 60,- Přístupný

17. pátek NEŘEŽ
v 19:30 Koncert známé folkové kapely připomene 30 let od založení skupiny Nerez, jejímž je Neřež volným pokračováním. Pořad vychází z nejslavnějších písní východočeské rodačky Zuzany Navarové i ze současného repertoáru Neřež.
Vstupné 150,-

22. středa VELKÁ VÁNOČNÍ JÍZDA
v 18:00
Animovaný film nabízí odpověď na otázku, která nedá spát žádnému dítěti: Jak jen to Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem, která je plná veselí a té nejmodernější techniky. Když Santův fascinující podnik omylem vynechá jedno dítě ze stovek milionů, o které se stará, vydává se nejméně schopný člen rodiny Clausů na vzrušující závod s časem, během kterého má za úkol doručit poslední vánoční dárek na světě dřív, než se rozední.
Vstupné 70,- Přístupný

23. čtvrtek JANA EYROVÁ
v 19:30
Romantické drama dvou ikonických postav, svobodomyslné a inteligentní vychovatelky Jany a přitažlivého majitele panství Edvarda Rochestera, poznamenaného tíživým traumatem, podle nejslavnějšího románu Charlotty Brontëové posouvá interpretaci literární klasiky do jedenadvacátého století a zároveň zachovává strhující sílu příběhu lásky vystavené překážkám. Děj se odehrává ve čtyřicátých letech devatenáctého století s několika flashbacky do Janina krušného dětství a s delší retrospektivou jejího pobytu na Thornfieldu.
Vstupné 60,- Do 12 let nevhodný 

pátek 24. února 2012 od 20 hod.
REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA JANSKÉ LÁZNĚ
KOLONÁDA Janské Lázně
Hudba - ALLEGRO Jičín, předtančení - Elschek Dance Center Trutnov,
tombola, občerstvení, vinotéka.
Parkování zdarma na Horní Promenádě (za Kolonádou).
Vstupné 390,- Kč (včetně občerstvení)
Předprodej vstupenek: Městský úřad Janské Lázně

29.středa OCELOVÁ PĚST
v 19:30
Rodinné melodrama, ve kterém zkrachovalý majitel zápasícího robota, s nímž v nedaleké budoucnosti - v roce 2020 objíždí venkovské štace, je zadlužený. Lehkomyslný a prudký muž se musí přes léto nečekaně postarat o jedenáctiletého syna Maxe, jehož se zřekl krátce po chlapcově narození. Odcizená dvojice se do konce filmu samozřejmě sblíží, zejména díky synově lásce k robotím zápasům a jejich robotu Atomovi, repasovanému starému outsiderovi, který se v závěrečném souboji Davida s Goliášem dokáže se ctí postavit i neporazitelnému šampionovi...
Vstupné 70,- Přístupný

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena. Vyrobila Xantipa Agency