Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 01.10.2022
Přesný čas: 16:45 Svátek: Igor Zítra: Olivie

PRVOMÁJOVÁ SQUASHOVÁ SOBOTA - VYZKOUŠEJTE TRÉNINKY SQUASHE & RICOCHETU

článek vytvořen 29. 04. 2010, přečetlo si ho 1367 lidí

Trutnov - V sobotu 1. května proběhne ve Sportcentru Olymp první tréninková sobota pod vedením profesionálních trenérů Rosti Matochy a Jana Veselého. Zapracujte na své fyzičce i technice pod vedením české špičky!
Lekce squashe či ricochetu mohou využít jak naprostí začátečníci, tak pokročilí hráči. Začátečníkům, kteří se chtějí se hrou seznámit a vyhnout se začátečnickým chybám, trenéři poradí se správnou technikou, pohybem na kurtu, ale také s výběrem vybavení.

Pokročilí hráči díky spolupráci s trenérem mohou svou hru značně zefektivnit, odstranit chyby a naučit se od trenérů užitečné fígle.Lekce se můžete zúčastnit sami, ale také s přáteli, rodinou nebo s partnerem či partnerkou. Aby byl váš trénink co nejpřínosnější, je maximum hráčů na lekci tři + trenér. Tréninkové lekce jsou v poslední době také oblíbeným a vyhledávaným dárkem.Tréninky budou probíhat v sobotu 1. května v době 9 - 12 a 14 - 18 hod. Od 18ti hodin pak můžete sledovat exhibiční utkání mezi trenéry Rosťou Macochou a Honzou Veselým. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět zápas české špičky!

Lekce bude uzpůsobena úrovni a požadavkům každého hráče. Jedna lekce stojí 300Kč + kurt. V případě více osob se cena rozpočítává mezi hráče. Doporučujeme včasné přihlášení. Rezervace je možná přímo na recepci sportcentra OLYMP, telefonicky i emailem.

Trenéři
Účastníkům se budou věnovat profesionální trenéři a zároveň špičkoví čeští hráči Rostislav Matocha a Jan Veselý. Oba hráče již mohli návštěvníci Olympu potkat při příležitosti březnového Mistrovství republiky v ricochetu.

Rosťa měl v minulosti na starosti italský squashový reprezentační oddíl juniorů, je trenérem mistra a vicemistra juniorů ČR. Momentálně je trenérem klubu Pro-6, jednom z nejúspěšnějších českých squashových klubů, a také se věnuje několika hráčkám a hráčům patřící do squash TOP 10.

Honza je squashový mistr republiky juniorů, nyní patří do první mužské squashové desítky. V ricochetu je mistr republiky, několikanásobný vícemistr ČR a mistr Evropy. Kromě svých vlastních tréninků, je sám trenérem a také školitelem trenérů.

PLACENÝ ČLÁNEK

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena