Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 15.11.2018
Přesný čas: 03:15 Svátek: Leopold Zítra: Otmar

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ MŮŽE BÝT NYNÍ JEŠTĚ POHODLNĚJŠÍ

článek vytvořen 12. 10. 2009, přečetlo si ho 2486 lidí

Městský bytový podnik Trutnov zařadil do portfolia služeb novinku - Bytovým družstvům a Společenstvím vlastníků jednotek nyní nabízí i vedení účetnictví. Kromě správy a údržby nemovitostí tak nyní Městský bytový podnik nabízí kompletní služby. Dodnes si účetnictví Bytová družstva a Společenství vlastníků jednotek zajišťovala u dalších firem.
Vedení účetnictví je povinnost vyplývající ze zákona. Městský bytový podnik kvůli tomu zakoupil kvalitní software, který od začátku tohoto roku testoval na vybraném vzorku. „Po celý rok 2009 běželo vše bez problémů a klienti navíc hodnotili tuto službu velmi pozitivně,“ řekl Jan Karpíšek, ředitel Městského bytového podniku, který tak začlenil novou službu do svého portfolia.

Vedení účetnictví pro Společenství vlastníků jednotek a Bytová družstva zahrnuje zejména zaúčtování pokladních dokladů, vydaných a přijatých faktur, výpisů z běžného účtu a ostatních účetních dokladů, zpracování účetní evidence hmotného (případně nehmotného) majetku, zpracování podkladů pro inventarizaci, zpracování roční účetní závěrky v rozsahu: rozvaha, výkaz zisku a ztráty, příloha.

V neposlední řadě pro vás Městský bytový podnik zpracuje také podklady pro daňové přiznání k dani z příjmů právnických osob. Společenství vlastníků jednotek a Bytová družstva budou samozřejmě moci požádat o zpracování daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob za příslušné zdaňovací období.

„Novou službu jsme schopni nabídnout za velmi nízkou cenu, samozřejmě při zachování maximální spolehlivosti a kvality,“ upřesnil Karpíšek.

Městský bytový podnik Trutnov, s.r.o.,
Horská 5, 541 01 Trutnov
tel.: +420 499 848 600, fax.: +420 499 811 288
e-mail: mbp@mbptu.cz,
www.mbptu.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena