Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 02.02.2023
Přesný čas: 19:55 Svátek: Nela Zítra: Blažej

V PRVNÍM KOLE SOUTĚŽE TRUTNOVSKÝ ČÍŠNÍK ZATÍM VEDE SERVÍRKA POSPÍŠILOVÁ

článek vytvořen 27. 03. 2014, přečetlo si ho 7050 lidí

Trutnov - Hlasování úvodního kola soutěže Trutnovský číšník zatím dominuje žena. Servírka Jana Pospíšilová vede průběžně vede se 197 hlasy. Druhý je zatím Jiří Pulec se 139 hlasy a třetí Roman Malý se 123 hlasy. Čtvrtý zůstává Lukáš Chudoba s 25 hlasy. Nic ale ještě není rozhodnuto. Posílat SMS totiž lidé mohou až do pondělí 31. března do pravého poledne. A žebříček se tak může ještě výrazně změnit.
„Vítěze úvodního dějství a prvního postupujícího do červnového finále oznámíme 10. dubna. ve stejný den představíme rovněž další čtveřici soutěžících. Soutěž bude mít více základních kol. Vítězové a jeden nejlepší ze druhých míst se sejdou ve velkém finále, kde se bude hlasovat znovu. Dva padesátilitrové sudy dvanáctistupňového piva Krakonoš - věnuje generální partner soutěže trutnovský Pivovar Krakonoš jako hlavní cenu hospodě, kde držitel titulu Trutnovský číšník pracuje.

Odměněni budou i další na stupních vítězů - za druhé místo padesátilitrovým sudem a za třetí třicetilitrovým. Za každou hospodu či restauraci může soutěžit jeden číšník nebo servírka. Nominovat adepty do soutěže můžete stále na e-mailu: redakce@trutnovinky.cz, nebo telefonicky na čísle 733 510 071.

JAK HLASOVAT?
Podpořit svého oblíbeného číšníka můžete prostřednictvím textové zprávy z mobilního telefonu. Na číslo 9003004 zašlete SMS ve tvaru (bez diakritiky a velkými písmeny): HRA CISNIK 1 (2, 3 nebo 4), přičemž číslo je zároveň startovním číslem soutěžícího.

 _fcksavedurl= 
Cena textovky je 4 Kč včetně DPH. Provozovatelem služby je společnost Skip Hardware, s.r.o., Polská 109, Trutnov. Technicky službu zajišťuje společnost Fincom - Materna Communications, a.s. Hlasování prvního kola začalo 19. března a potrvá do 31. března do 12 hodin.

Na jednoho vybraného hlasujícího čtenáře čeká zajímavá odměna - lahev kvalitního portugalského vína od partnera soutěže Cerfis Wines.


© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena