Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 09.02.2023
Přesný čas: 07:09 Svátek: Apolena Zítra: Mojmír

ZAČÍNÁ NOVÁ SOUTĚŽ O PRESTIŽNÍ TITUL TRUTNOVSKÝ ČÍŠNÍK 2014

článek vytvořen 21. 03. 2014, přečetlo si ho 3336 lidí

Trutnov - A je to tady. Včera odstartovala prvním základním kolem nová soutěž naší redakce nazvaná Trutnovský číšník 2014. Představujeme první čtveřici adeptů, kterým můžete vy, čtenáři posílat hlasy, což půjde pouze jediným způsobem - prostřednictvím SMS. Pro úvodní kolo je možné hlasovat až do pondělí 31. března do pravého poledne. Vítěze úvodního dějství a prvního postupujícího do červnového finále oznámíme 10. dubna. ve stejný den představíme rovněž další čtveřici soutěžících.
„Soutěž bude mít několik základních kol. Každých čtrnáct dnů představíme novou čtveřici adeptů. Vítězové základních kol a jeden nejlepší ze druhých míst se sejdou ve velkém finále, kde se bude hlasovat znovu,“ uvádí šéfredaktor Trutnovinek.

Dva padesátilitrové sudy dvanáctistupňového piva Krakonoš - věnuje generální partner soutěže trutnovský Pivovar Krakonoš jako hlavní cenu hospodě, kde držitel titulu Trutnovský číšník pracuje.

Odměněni budou i další na stupních vítězů - za druhé místo padesátilitrovým sudem a za třetí třicetilitrovým. Za každou hospodu či restauraci může soutěžit jeden číšník nebo servírka. Nominovat adepty do soutěže můžete stále na e-mailu:
redakce@trutnovinky.cz, nebo telefonicky na čísle 733 510 071.

JAK HLASOVAT?
Podpořit svého oblíbeného číšníka můžete prostřednictvím textové zprávy z mobilního telefonu. Na číslo 9003004 zašlete SMS ve tvaru (bez diakritiky a velkými písmeny): HRA CISNIK 1 (2, 3 nebo 4), přičemž číslo je zároveň startovním číslem soutěžícího.

 _fcksavedurl= 
Cena textovky je 4 Kč včetně DPH. Provozovatelem služby je společnost Skip Hardware, s.r.o., Polská 109, Trutnov. Technicky službu zajišťuje společnost Fincom - Materna Communications, a.s. Hlasování prvního kola začalo 19. března a potrvá do 31. března do 12 hodin.

Na jednoho vybraného hlasujícího čtenáře čeká zajímavá odměna - lahev kvalitního portugalského vína od partnera soutěže Cerfis Wines.
© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena