Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 09.02.2023
Přesný čas: 06:30 Svátek: Apolena Zítra: Mojmír

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO ČÍŠNÍKA NEBO SERVÍRKU TĚSNĚ PŘED STARTEM

článek vytvořen 17. 03. 2014, přečetlo si ho 2218 lidí

Trutnov - Už jen pár dnů zbývá do zahájení unikátní soutěže o nejlepšího číšníka nebo servírku, kterou rozjíždí redakce Trutnovinek. Majitelé hospod a restaurací v Trutnově a integrovaných obcích jako jsou například Lhota nebo Starý Rokytník mohou ještě stále přihlásit ze svého personálu jednoho soutěžícího.
„Redakce je představí na stránkách tištěného čtrnáctideníku Trutnovinky Víkend a na našem webovém portálu. Čtenáři jim pak budou prostřednictvím SMS posílat hlasy,“ uvedl šéfredaktor Trutnovinek Pavel Cajthaml. Soutěž bude mít dvě fáze: základní kola a finále.

Každé dva týdny s vítězem čeká odměna na jednoho vybraného hlasujícího čtenáře - lahev kvalitního portugalského vína od partnera soutěže Cerfis Wines. Zajímavou cenu - dva padesátilitrové sudy oblíbeného dvanáctistupňového piva Krakonoš - věnuje generální partner soutěže trutnovský Pivovar Krakonoš hospodě, kde držitel titulu Trutnovský číšník pracuje.

Odměněni budou i další na stupních vítězů - za druhé místo bude odměnou jeden padesátilitrový sud a za třetí jeden třicetilitrový. „První soutěžící zveřejníme už ve čtvrtečním Víkendu. U každého bude stručné představení adepta a vysvětlení majitele hospody, proč dotyčného nominoval,“ dodal Pavel Cajthaml. Nominovat adepty do soutěže můžete prostřednictvím e-mailu: redakce@trutnovinky.cz, nebo telefonicky na čísle 733 510 071.
 

 _fcksavedurl="Poprvé redakce představí čtveřici kandidátů už tento čtvrtek na stránkách tištěného čtrnáctideníku Trutnovinky Víkend. V něm také najdete podrobné instrukce, jak přesně hlasovat.

(bog, tz)
Trutnovinky.cz© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena