Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 09.02.2023
Přesný čas: 07:44 Svátek: Apolena Zítra: Mojmír

V JEČNÉ ŘÁDILI ZLODĚJI. UKRADENÁ AUTA POLICIE NAŠLA, PO JINÝCH VĚCECH PÁTRÁ

článek vytvořen 17. 03. 2014, přečetlo si ho 2985 lidí

Trutnov - Neobvyklé vloupání vyšetřují od sobotního odpoledne trutnovští policisté. Došlo k němu v Ječné ulici. Zatím neznámý pachatel se vloupal do tamní haly, kde ukradl několik věcí. Část policie našla, po zbytku pátrá. Škoda je předběžně odhadnuta na necelých sto tisíc korun.
Podle všeho lupiči do haly vnikli násilím. "Dosud neznámý zloděj z jedné z místností odcizil klíče od zaparkovaných vozidel. Jedno užil neoprávněně k jízdě a poté jej zaparkoval zpět na místo. S dalšími dvěma vozidly zloději z místa odjeli neznámo kam," uvedl policejní mluvčí Udo Ertner. Policisté po několika hodinách auta vypátrali a zajistili.

Zloději však šli v hale i po jiných věcech. "Zmizelo několik autobaterií, sněhová fréza a dětská motorová čtyřkolka. Majitel objektu vyčíslil škodu na 95 tisíc korun," upřesnil policejní mluvčí.

Pachatelům v případě dopadení hrozí až tři roky vězení. Dopustili se totiž přečinů krádeže provedené vloupáním, neoprávněné užívání cizí věci a poškození cizí věci. Zatím po nich pátrají zdejší kriminalisté. "Policie České republiky v Trutnově tímto žádá všechny občany, kteří by mohli k uvedeným případům uvést jakoukoliv informaci, nechť ihned kontaktují nejbližší policejní služebnu," dodal Udo Ertner.


(pac, tz)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena