Dnes je 12.12.2017
Přesný čas: 09:18 Svátek: Simona Zítra: Lucie

DOBROVICKÉHO BRANKÁŘE NEOHROZILI, FOTBALISTÉ TRÁVÍ ČTYŘGÓLOVÝ DEBAKL

článek vytvořen 15. 03. 2014, přečetlo si ho 2153 lidí

Trutnov - Ve druhém jarním kole Divize C odjeli fotbalisté Trutnova z Dobrovice s nepořízenou. Na hřišti druhého týmu tabulky nedokázali s domácím favoritem držet krok a prohráli vysoko 4:0.
FK DOBROVICE - MFK TRUTNOV 4:0 (2:0). Góly: 12. a 32. Miškovský, 52. Froněk z pen., 83. Křelina. Rozhodčí: Brož. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Sestava Trutnova: Šťastný - Křižovič, Horák, Makovský, Tobiáš - P. Doubic, Kamitz, Kovář (80. Bednářík), P. Holubec - Čech (69. Bönisch), Hejna (59. Groer).

Mančaft trenéra Miloše Dvořáka odjel na dobrovickou půdu překvapit, ale k ničemu takovému se ani nepřiblížil. Po vzájemném desetiminutovém oťukávání, kdy se na hřišti nic nedělo, přišla nepřesná zpětná přihrávka hostů do vlastního vápna, domácí hráč přihrál před branku na Miškovského a ten pohodlně skóroval -1:0. Dobrovičtí hráči měli převahu, Šťastný pak dvakrát likvidoval nebezpečnou situaci. Ve 32. minutě domácí sehráli po levé straně rychlou akci a přízemní centr Miškovský uklidil do branky - 2:0.

Hosté toho směrem dopředu moc nevymysleli, v prvním poločase si vypracovali jednu šanci, ale tu ve 38. minutě Čech neproměnil. Naopak na vlastní polovině vyráběli chyby. V úvodu druhé půle špatná rozehrávka skončila faulem na Miškovského v pokutovém území a penaltu proměnil Froněk - 3:0. Trutnovští se ani po přestávce v útočné činnosti neprosadili. Sedm minut před koncem pak inkasovali ještě jeden gól, i když tato situace zaváněla ofsajdem.

„Kvalita soupeře byla samozřejmě znát, ale mě spíš mrzí to, že tři góly jsme domácím věnovali sami po našich hrubých chybách, buď po špatné rozehrávce, nebo zbytečné ztrátě balónu. Je to škoda, i když ty tři góly jsme klidně mohli dostat z úplně jiných akcí. Přechod na přírodní trávu byl pro nás taky těžký,“ řekl po utkání trutnovský kouč Miloš Dvořák.

Náchod - Nová Paka 3:3
Letohrad - Živanice 0:1
Ústí n/O - Železný Brod 2:1
Pardubice B - Vysoké Mýto 0:1
Kutná Hora - Rapid Liberec 7:1
Turnov - Jablonec n/J 1:0
Svitavy - Dvůr Králové 2:3 (2:0)

1. Nová Paka      17  13 3 1   52:17  42