Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 10.08.2022
Přesný čas: 13:49 Svátek: Vavřinec Zítra: Zuzana

SOUTĚŽ O DÍVKU MEBYSU VYHRÁL SNÍMEK MODELKY BÁRY OD FOTOGRAFA SOUČKA

článek vytvořen 14. 03. 2014, přečetlo si ho 3682 lidí

Trutnov - Nejlepším fotografem soutěže o Dívku MEBYSu se stal Karel Souček. Pro jím nominovaný záběr s modelkou Bárou opřenou o kraj bazénu hlasovalo na facebooku 83 lidí. Nejvíce hlasů (97) obdržela podobná fotografie fotografa Jiřího Petra, který však do soutěže nominoval jinou fotografii. Redakci to sdělil Tomáš Břeň, vedoucí krytého plaveckého bazénu, kde během tzv. Fotodne vznikly soutěžní snímky pěti autorů.

Vítězný snímek Karla Součka.


Velmi zdařilý záběr od Jiřího Petra. Kdyby ho autor přihlásil, vyhrál by.

Pět fotografů (Jiří Petr, Karel Souček, Jaroslav Kocián, Miloš Šálek a Petr Tomm) fotilo jeden den v trutnovském bazénu modelky agentury D-promo. Každý pak nominoval do soutěže jednu vlastní nej... fotografii. Tím nejlepším se nakonec stal Součkův snímek. Kromě autora získají od MEBYSu (Správce nemovitostí, včetně městských sportovišť) zajímavé ceny taky vylosovaní hlasující - Petr Vojar, Petr Nešpor a Nikola Brandová. Ceny si můžou vyzvednout v kanceláři krytého bazénu po telefonické domluvě na čísle 499 816 888,“ doplnil Tomáš Břeň. Čtenáři mohou zajímavé fotografie z Fotodne prohlížet na facebookové stránce MEBYSu.


Předávání cen nejlepším. Na fotografii zleva - Dana Dufková z agentury D-promo, ředitel MEBYSu Martin Veselý, fotograf Karel Souček a trutnovská modelka Bára.

(pac, tz-tb)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena