Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 13.08.2022
Přesný čas: 15:05 Svátek: Alena Zítra: Alan a Sylva

NÁRODNÍ DŮM OBSADÍ ELITNÍ ŠIPKAŘI, V TRUTNOVĚ SE BUDE HRÁT VELKÝ TURNAJ

článek vytvořen 14. 03. 2014, přečetlo si ho 1836 lidí

Trutnov - Po dvou letech se do našeho města vrací akce krajského významu v elektronických šipkách - Šipkohraní. Stane se tak už zítra, kdy se v šipkové bojiště promění sál Národního domu.
Program sobotní akce je doslova nabitý soutěžemi různých typů. Vše odstartují v 9 hodin semifinálové duely letošního 17. ročníku tradiční Zimní ligy družstev. Krátce po jejich zahájení se k terčům postaví dámy k úvodnímu kolu předposledního 4. hracího dne ligové soutěže ženských družstev Královéhradecka. Přibližně v 10:30 pak přijde na řadu finálový zápas o zimního mistra. Nabité dopoledne nebude patřit pouze dospělým. V 10 hodin totiž dostanou prostor děti potažmo mládež, kterou čekají minimálně dva individuální turnaje. A to není zdaleka všechno.

Po poledni přijde čas na hlavní individuální turnaje tzv. Regionální Mastery. K nim nastoupí dospělí, kteří ve dvou kategoriích (ženy, muži) odehrají nejprve turnaje jednotlivců a později i dvojic.

Všechny soutěže, vyjma ligy ženských týmů, jsou otevřené a to znamená, že zapojit se mohou i neregistrovaní. Předpokladem je, že do dějiště dorazí spousta elitních českých hráčů a hráček v čele s mistry republiky Trutnova Josefem Dlabem a Pavlem Drtilem či prvním českým účastníkem světového šampionátu „Kostelečákem“ Karlem Sedláčkem. Na své si proto mohou přijít i případní diváci, protože kvalita v Trutnově určitě chybět nebude.

(bog, ovy)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena