Dnes je 13.08.2022
Přesný čas: 14:48 Svátek: Alena Zítra: Alan a Sylva

ŠIPKAŘSKÝ MISTR JOZEF DLAB OVLÁDL REKORDNÍ REPUBLIKOVU GRAND PRIX

článek vytvořen 09. 03. 2014, přečetlo si ho 1660 lidí

Trutnov - Úřadující šipkařský mistr České republiky Josef Dlab z Trutnova si vyházel další velmi cenný triumf. Svojí výbornou formu potvrdil na letošní první Republikové Grand Prix mužů v Drnovicích.

Šestapadesátiletý šipkař z Kousalu sice nejprve neprošel ze základních skupin do play off v nejprestižnějších individuálních soutěží tvz. TOP turnajích, ale toto zaváhání pak dokonale odčinil. V pozdější mužské Republikové Grand Prix, jejíž startovní listina čítala rekordních 339 hráčů, nenašel přemožitele a prvenstvím si zpět zajistil nominaci do příští TOPky.

V té drnovické skončil na pátém místě jeho oddílový kolega Pavel Drtil z Mladých Buků, který se na rozdíl od Dlaba probil do vyřazovacích bojů, ale po jasné osmifinálové výhře 7:2 prohrál ve čtvrtfinále poměrně hladce 3:7. Zajímavostí je, že Drtil byl ve všech třech loňských TOP turnajích bronzový a naposledy se umístil mimo stupně vítězů v září předloňského roku.