Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 09.02.2023
Přesný čas: 06:30 Svátek: Apolena Zítra: Mojmír

SILNIČÁŘI SE OPĚT CHYSTAJÍ ZAVŘÍT MOST NA VÝPADOVCE DO KRKONOŠ

článek vytvořen 10. 03. 2014, přečetlo si ho 3460 lidí

Trutnov - Od pátku bude znovu uzavřený most v Horním Starém Městě na výpadovce k Peci pod Sněžkou. Silničáři totiž chtějí pokračovat v jeho opravách zahájených loni. Doprava tak bude opět svedena do ulic Vlčická, Horská a Rýchorská.„V termínu od 14. března 2014 do 31. srpna 2014 dojde opět k úplné uzavírce silnice I/14 v Trutnově-Horním Starém Městě v ulici Krkonošská, v místě mostu ev. č. 14-070. Důvodem uzavírky je pokračování opravy mostu po zimní přestávce,“ sdělilo Ředitelství silnic a dálnic.

Potřetí během dvou let se tak musí motoristé na cestě k horám obrnit trpělivostí. Stejně tak chodci na objízdné trase. „Technologie rekonstrukce vyžaduje úplné uzavření mostu a vyloučení veškeré dopravy. Přes most tedy v průběhu prací nelze zachovat ani částečný průjezd,“ zdůraznili silničáři.

Mostem tedy neprojedou ani vozidla integrovaného záchranného systému. Pro linkové autobusy platí stejná objízdná trasa jako pro veškerou ostatní dopravu, obsluha všech zastávek na trase však bude zachována.

(pac, tz)
Trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena