Přesný čas: 08:57 Svátek: Jan Zítra: Ivan
českozpívá

FOTBALISTÉ MFK PORAZILI BROUMOV 13:0, HOLUBEC DAL ŠEST GÓLŮ ZA 28 MINUT

článek vytvořen 25. 02. 2014, přečetlo si ho 2026 lidí

Trutnov - Dlouho vzpomínat by museli trutnovští fotbalisté, kdy naposledy v zápase nastříleli třináct gólů. Ano, třináct. V nedělním přípravném utkání s Broumovem, který přitom hraje jen o soutěž níže než divizní mančaft MFK, drtili soupeře ostošest. Už v poločase vedli 8:0, když v rozmezí mezi 12. až 39. minutou šestkrát skóroval útočník Petr Holubec. Ano, šestkrát.
„Hráli to v obraně jako někde ve čtvrté třídě,“ popisoval situaci na hrací ploše trutnovský kanonýr, který z devíti šancí proměnil šest. „To jde,“ mrknul. „Petrovi se to střelecky vydařilo, ale chválím všechny hráče, že hráli s maximálním nasazením a velkou chutí,“ sdělil k jednoznačné záležitosti trenér Miloš Dvořák. K dalšímu zápasu nastoupí jeho svěřenci v neděli od 14 hodin proti Olympii Hradec Králové.

MFK TRUTNOV - SLOVAN BROUMOV 13:0 (8:0).
Góly: 12., 20., 25., 34., 36. a 39. Petr Holubec, 15. a 86. Kamitz, 43., 52. a 85. Kejzlar, 61. Makovský, 79. Křižovič. Sestava Trutnova: Šťastný - Křižovič, Horák, Makovský, J. Holubec - P. Doubic, Kovář, Marks, Groer - Kamitz, P. Holubec; střídali: Kejzlar, Bönisch, Bednařík, Z. Doubic.