Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 13.08.2022
Přesný čas: 15:27 Svátek: Alena Zítra: Alan a Sylva

PROJEKT ROZHLÉDNI SE! PŘIJEDE DO TRUTNOVA - DĚTI UČÍ A BAVÍ

článek vytvořen 12. 03. 2014, přečetlo si ho 1842 lidí

V sobotu 22. března od 10 do 17 hod se ve společenském centru Uffo uskuteční ojedinělá akce pro děti. Do Trutnova totiž zavítá naučný a hravý projekt Rozhlédni se!. Díky interaktivním tréninkům se při něm děti dozvědí, jak se mají bezpečně chovat v silničním provozu.
Součástí programu budou také kvízy a poznávací soutěže. Navíc na děti čeká kouzelník, seznámí se s prací trutnovských záchranných složek a zatancovat si budou moci na dětské diskotéce. Zúčastnit se budou moci také do benefiční jízdy zručnosti na koloběžkách a vyrobit si něco na památku v tvořivé dílničce. 

 

Projekt Rozhlédni se! má celorepublikový charakter a postupně navštěvuje regiony v České republice. Odstartoval v lednu roku 2010 v Olomouci. Je zaměřen na děti od 6 do 10 let. Interaktivní formou vychovává děti v bezpečném pohybu v silničním provozu. Projekt realizuje Nadační fond Kolečko, generálním partnerem projektu je EUROVIA CS. Odborným garantem a realizátorem školení je Robert Šťastný, odborník na problematiku bezpečnosti silničního provozu.

 

Placený článek

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena