Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 02.02.2023
Přesný čas: 16:04 Svátek: Nela Zítra: Blažej

NA GRAND PRIX OSTRAVY NEJLÉPE BOJOVALI JUDISTÉ LISÝ A KRČMÁŘ

článek vytvořen 21. 02. 2014, přečetlo si ho 962 lidí

Trutnov - 540 závodníků z 246 klubů. Ostravská Grand Prix judistů, jako úvodní turnaj Českého poháru juniorů, dorostu a žactva, nabídla vskutku velké představení na tatami. Velmi silně obsazený turnaj ovládli zahraniční judisté, ale na mezinárodním poli se neztratili ani zástupci trutnovské Lokomotivy. O body v prvním kvalifikačním kole pro účast na Přeboru ČR jich bojovalo osm.


Mladší žáci Matěj Krčmář, Matouš Pražák, Vojtěch Vach, Tobiáš Chmelík, Petr Joudal, Jan Lisý a starší žáci Petr Kudrna a Marek Dvořák. Nejlépe bojovali Lisý a Krčmář.

Lisý zvítězil nad Danielem Bartošem (Pardubice), Františkem Caklem (Jihlava) a Jaroslavem Mičuchem (Praha). Postoupil do semifinálového souboje, ve kterém podlehl pozdějšímu vítězi Matějovi Šťastnému (Žilina). Další souboj s Tadeášem Křižánkem (Bratislava) opět prohrál a obsadil dělenou osmou pozici. V kategorii měl celkem třicet sedm závodníků.

Krčmář zvítězil nad Ondřejem Ptáčekem (Břeclav) a Markem Slámou (Brno). Nestačil na Jana Vopata (Chomutov) a Matyáše Roubíka (Příbram). Obsadil dělené šestnácté místo. Jeho kategorie byla obsazena čtyřiceti devíti soupeři. Ostatní trutnovští judisté se neprosadili.(bog, rgo)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena