Dnes je 21.10.2017
Přesný čas: 23:26 Svátek: Brigita Zítra: Sabina

FOTBALISTÉ ROZHODLI O VÝHŘE S JAROMĚŘÍ TŘEMI GÓLY V ZÁVĚRU

článek vytvořen 12. 02. 2014, přečetlo si ho 1182 lidí

Vítězství 4:1 dosáhli fotbalisté Trutnova ve druhém utkání přípravného zimního turnaje proti Jaroměři. Po prvním poločase vedli díky trefě Markse. Hosté na začátku druhé půle vyrovnali. Domácí zápas rozhodli třemi góly v posledních dvaceti minutách, kdy se postupně trefili ještě jednou Marks, Kejzlar a Bednařík. „Celkem se nám dařila kombinace, i když jsme ještě zkazili hodně jednoduchých přihrávek. Soupeř se snažil hrozit z brejků. Stále nám chybí klid ve finální fázi a v koncovce,“ poznamenal trutnovský kouč Miloš Dvořák. Sestava Trutnova: Šťastný - Tobiaš, Křižovič, Makovský, Mařas (46. Kejzlar) - Groer (46. Bönisch), Marks, Kovář, J. Holubec - Patrik Doubic (46. Bednařík), P. Holubec. Další zápas hrají fotbalisté v neděli od 14 hodin s Červeným Kostelcem.