Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 01.10.2022
Přesný čas: 16:56 Svátek: Igor Zítra: Olivie

BOXER NEVEČERAL POJEDE NA ŠAMPIONÁT, GÜNTEROVÁ SI PORADILA S PLZEŇAČKOU

článek vytvořen 04. 02. 2014, přečetlo si ho 1649 lidí

Trutnov - Čtyři zástupci trutnovského oddílu boxu BC Loko společně s trenérem Milanem Ondráškem vyrazili v sobotu do Českých Budějovic, kde nastoupili k zápasům oblastní kola. Z turnaje vyšli s bilancí dvou vítězství a dvou porážek.
Největší úspěch se podařil nejmladšímu Pavlu Nevečeřalovi, který se v kategorii přípravka do 64 kg postaral o velké překvapení, když porazil zkušeného Kramla z Mostu (33 zápasů). Vítězstvím v tomto zajímavém souboji si trutnovský boxer otevřel cestu na mistrovství republiky kadetů, které se uskuteční příští víkend opět v jihočeské metropoli.Jako druhý se představil Adam Maxa (kadet, 54 kg). Los mu přiřkl domácího juniora Šindeláře, kterému po bojovném výkonu podlehl. Nicméně to byla cenná zkušenosti - stát v ringu proti staršímu soupeři. Další zápas svedl junior Jakub Daněk (75 kg) proti Havlovi z Pražského Rohovníku. Ten měl za sebou už hodně zápasů v thajském boxu, neponechal nic náhodě a technickým K.O. ukončil zápas. Poslední trutnovskou stopu v turnaji zanechala Kateřina Günterová. Boxerka Loko nastoupila ke svému třetímu souboji. V zápase ve velkém tempu proti Plzeňačce Paškové zvládla výborně, když o vítězství na body rozhodla především její fyzická připravenost.

Trenér Ondráško vedl v Českých Budějovicích kromě trutnovských boxerů i jednoho broumovského. Reprezentant Jakub Šuda (kadet, 54 kg) však už trénuje v Trutnově a plánuje se jeho přestup. Šuda, který má odboxováno již 56 zápasů, porazil na body mosteckého Chudila.

(bog, kku)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena