Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 29.03.2023
Přesný čas: 09:28 Svátek: Tatana Zítra: Arnošt

JUDISTÉ NA SOUSTŘEDĚNÍ LYŽOVALI, JEZDILI NA KOLE, BĚHALI A CHODILI PO HORÁCH

článek vytvořen 20. 01. 2014, přečetlo si ho 1335 lidí

Trutnov - Již patnáctého ročníku zimního soustředění ve Vysokém nad Jizerou se zúčastnili trenéři a muži oddílu judo Loko Trutnov. Tréninkový kemp probíhal od 13. do 18. ledna a výjimečný byl tentokrát tím, že sestavu tvořili i mezinárodní členové, protože pozvání přijali i kolegové ze slovenského Kolárova.
„Z důvodu letošních zvláštních klimatických podmínek jsme do zimní přípravy vložili u sportovní disciplíny ne typické pro zimní období,“ sdělil k náplni soustředění trenér Robert Gottwald.V pondělí dopoledne se skupina vypravila na běžky a dala si trasu Horní Mísečky - Zlaté návrší a zpět. Odpoledne judisté nasedli na kola. Z Vysokého zamířili na Kořenov, přehradu Souš, Smědavu, Bílý potok a zpět do Vysokého. První částí úterního tréninku byl běh přes Bozkov a Helkovice. Druhá fáze dne spočívala v druhém cyklovýletu, tentokrát směrem na Příchovice a na rozhlednu J. Cimrmana. Někteří se vydali po svých na Kořenov.

Středeční trénink začali judisté na lyžích v Harrachově, pak přišlo opět kolo a trasa Vysoké n/J - Jesený - Navarov - Zl. Olešnice - Sklenařice - Vysoké n/J). Čtvrtek, pátek a sobota si byly podobné. Lyžování v Harrachově a pěší turistika. „Teoretická část, rozbory tréninků judo, příprava tréninkových plánů pro sezonu 2014 probíhaly v Penzionu Albína,“ dodal Robert Gottwald.(bog, rgo)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena