Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 10.08.2022
Přesný čas: 13:34 Svátek: Vavřinec Zítra: Zuzana

O VÍKENDU SE HRAJE HORŇÁK CUP, OBHÁJCE NASTOUPÍ OSLABENÝ O JEDNOHO HOLUBCE

článek vytvořen 19. 12. 2013, přečetlo si ho 1855 lidí

Trutnov - Dva dny před Štědrým dnem, v neděli odpoledne, poznáme vítěze šestého ročníku Horňák cupu. Než se tak ale stane, nabídne letošní fotbalové klání v hale ZŠ Mládežnická zatím největší bitvu o putovní trofej. Do třídenního turnaje totiž zasáhne rekordních 32 mužstev.
Třicet týmů se představí v páteční a sobotní kvalifikaci, ze které postoupí šest vítězů skupin + dva nejlepší celky z druhých míst. Účast v nedělním finálovém dni už mají zajištěnou pořadatelé z 1.FC MAY a již trojnásobní vítězové turnaje a obhájci z posledních dvou let - hráči Trut teamu 81.„Letošní obhajoba bude zase o něco těžší, protože se přihlásilo ještě více týmů a tím pádem celková kvalita turnaje bude zase o něco vyšší,“ říká Jan Holubec ze známé trutnovské fotbalové rodiny, která tvoří základ týmu. Letos v něm však bude chybět jeden ze čtyř stabilních členů Petr Holubec st. „Strejda si poranil rameno, takže s ním nemůžeme počítat, což je pro nás velká ztráta,“ prozrazuje Honza. I přes to se však Trut team pokusí opět atakovat nejvyšší příčky. „Dáme do toho vše. Bylo by hezké opět vyhrát a zkompletovat hattrick,“ těší se Holubcové a spol. na turnaj a jsou zvědaví, s jakými soupeři se v neděli na palubovce utkají.

Finálový den začíná v 8.45 hodin, večerní páteční kvalifikační skupiny startují v 17.30, sobotní dopolední se budou hrát od 8.30 hodin a odpolední boje vypuknou ve 14 hodin.

Rozlosování základních skupin:
Skupina A (pátek večer): Gunners, Red Castle, Rangers Zálesí, Sylvárov, Baldov
Skupina B (pátek večer): Open air, Štáb, Trdla, 1.FC MAY B, Lazebnický speciál
Skupina C (sobota dopoledne): Fefermint, Káňata Broumov, Mfkáčka, MFK 95-98, Peklo
Skupina D (sobota dopoledne): Cataluňa, Mladé Buky, FCB, FC Číža klub, Tripl XXX
Skupina E (sobota odpoledne): Cuba Libre, Santovi sobi, Lazy team, Zelenáči, Fox Poříčí
Skupina F (sobota odpoledne): Švery team, Möndenblachen, SKCZ Team, Nekopnem si, AS Róma

Michal Bogáň
Trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena