Heat maps
Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 22.06.2018
Přesný čas: 15:27 Svátek: Pavla Zítra: Zdeňka
českozpívá

MAŽORETKY NEMESIS ZÍSKALY DVAKRÁT ZLATO A CHYSTAJÍ SE NA "REPUBLIKU"

článek vytvořen 16. 12. 2013, přečetlo si ho 3329 lidí

Trutnov - Teprve od letošního září spolu v tělocvičně Základní školy V Domcích trénují mažoretky v nově vytvořené formaci Nemesis Trutnov. Přesto už si připsaly řadu úspěchů. Naposledy v sobotu, kdy vyhrály nepostupovou soutěž Českodubská vánoční hůlka.
„Na tuto soutěž se přijelo představit své vystoupení téměř 450 mažoretek. V kategorii seniorek, ve které naše děvčata soutěžila, byla úroveň družstev velice vyrovnaná. Děvčata předvedla svoji pódiovou skladbu bez větších chyb a právem si odvezla zlaté medaile,“ uvedla vedoucí souboru a trenérka Jana Šichová.Před dvěma týdny se trutnovská děvčata zúčastnila charitativní mažoretkové soutěže Matyáškova naděje v Prostějově (výtěžek ze startovného a vstupného byl věnován rodičům nemocného Matyáška na nákup rehabilitačních pomůcek). Také z této soutěže si děvčata odvezla pohár za 1. místo. „Jsme rády, že jsme se mohly účastnit této charitativní soutěže a alespoň trochu pomoci Matyáškovi,“ řekla Šichová.

Trutnovské veřejnosti se mažoretky poprvé představily s novou choreografií při listopadovém Vinařském plese v Uffu. „Jsem moc ráda, že se děvčatům start do jejich první společné sezóny povedl a doufám, že stejné úspěchy dosáhnou i na dalších soutěžích. Hlavně pak při semifinále mistrovství republiky v mažoretkovém sportu, které se bude konat 17. května v Trutnově. Tímto bych chtěla pozvat i všechny příznivce mažoretek, aby přišly naše děvčata podpořit,“ dodala Jana Šichová.


(vši, tz-pac)
Trutnovinky.cz
Foto: Nemesis Trutnov

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena