Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 13.08.2022
Přesný čas: 15:28 Svátek: Alena Zítra: Alan a Sylva

HIGHLANDERS NIGHT: PŘINÁŠÍME STARTOVKU, LÍSTKY VYHRÁLA LENKA MOLNÁROVÁ

článek vytvořen 14. 11. 2013, přečetlo si ho 2383 lidí

Trutnov - Jedna z nejvýznamnějších trutnovských sportovních událostí roku je tady! Na páteční večer se Společenské centrum Uffo po roce opět promění v bojovou arénu Highlanders night. Galavečer bojovníků thajského boxu a zápasníků MMA vypukne v 19 hodin. Nesmlouvavou řež v ringu se chystá v Trutnově sledovat osm set diváků.
Na našem webu do včerejší půlnoci také probíhala soutěž o dvě vstupenky, jejichž majitele jsme u nás v redakci dnes odpoledne vylosovali. Lístky získala Lenka Molnárová, která správně odpověděla, že na loňském galavečeru měl oddíl Highlanders Trutnov čtyři bojovníky v ringu (Ondřej Marvan, Marek Lízr, Kateřina Erbenová a Jiří Mráz). Výherkyni gratulujeme!V letošním roce bude mít domácí klub tři zástupce. V zápase kategorie B na 3 x 3 minuty se představí Jakub Klauda, který po změně soupeře nastoupí proti Rakušanovi Karimu Mabroukovi. Původně měl trutnovský trvrďák bojovat proti Slovákovi Pavolu Vaskovi. „Ten ale nenavážil, takže jsme Jakubovi narychlo museli hledat najít jiného soupeře,“ vysvětloval trenér Radek Horák. Úkol to nebyl lehký, protože Klauda patří do reprezentace a do ringu tedy musí dostat adekvátního soka na stejné úrovni.

V hledáčku se nejdřív objevil Jan Fara z Mladé Boleslavi, kterého ale z Highlanders night vyřadilo zranění. „Naštěstí v listopadu už je hodně dalších galavečerů, a tak jsme sehnali soupeře z Rakouska,“ prozradil Horák. Podle informací z rakouské reprezentace je Karim Mabrouk zaměřením více kickboxer a od letošního roku začal „jezdit“ pravidla Muay-Thai. „Rozhodně není žádné ořezávátko,“ řekl Horák na jeho adresu.

Ondřej Marvan se utká v ringu s Tomášem Dubským z Gladiators České Budějovice. „To je vyloženě MMA zápasník, který chodí bojovat do klece. Muay-Thai má jako přípravu. Nebojí se ničeho,“ přiblížil Radek Horák soupeře svého druhého svěřence. Velká premiéra v profesionálním ringu pak čeká Marka Lízra. Jeho protivníkem bude Slovák Michal Helbich. „O něm nevíme nic,“ usmál se Radek Horák. A jaké další zápasy uvidíme na trutnovském galavečeru, který nabídne sedm soubojů thajboxerů a dvě bitky MMA.

STARTOVKA HIGHLANDERS NIGHT II
MUAY-THAI

-86 kg (3x3 minuty)
Jakub Klauda (Highlanders Trutnov) vs. Karim Mabrouk (Rakousko)

-76 kg (3x2)
Ondřej Marvan (Highlanders Trutnov) vs. Tomáš Dubský (Gladiators České Budějovice)

-69,96 kg (3x2)
Marek Lízr (Highlanders Trutnov) vs. Michal Helbich (Diamond Gym Žilina)

-63,5 kg (3x2)
Jan Polách (Spejbl gym Praha) vs. Jan Korčák (Gladiators Gym České Budějovice)

-72,57 kg (3x2)
Jan Šindelář (Spejbl gym) vs. Tomáš Zaschke (TKB Teplice)

-72,5 kg (3x2)
Petr Leheň (HGP) vs. Tomáš Bříza (MT Olomouc)

-65 kg (5x2)
Jan Holec (X Gym Praha) vs. Lukáš Mandinec (Slovensko)

MMA
-78 kg (2x5 minut)
Josef Kotyza (Fight gym) vs. Michal Janeček (České Budějovice)

-81 kg (2x5)
Marek Mikloš (Bulldog Gym Mladá Boleslav) vs. Tomáš Kynský (MMA Jičín)

Michal Bogáň
Trutnovinky.cz
Foto: Vilém Fischl

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena