Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 13.08.2022
Přesný čas: 15:23 Svátek: Alena Zítra: Alan a Sylva

HIGHLANDERS NIGHT BOJOVNÍKŮ SE BLÍŽÍ, DNES ZAČÍNÁ V UFFU PRODEJ VSTUPENEK

článek vytvořen 29. 10. 2013, přečetlo si ho 2111 lidí

Trutnov - Již za necelé tři týdny se po roce do Trutnova vrátí galavečer thajského boxu a MMA - Highlanders night. Druhé pokračování této bojové show, které se uskuteční v pátek 15. listopadu ve Společenském centru Uffo, opět nabídne příznivcům adrenalinu a tvrdé zábavy program deseti super soubojů.
„Letos ale neuvidíte v ringu žádné amatérské zápasy, protože náš galavečer se stal součástí profesionální série Superligy,“ hlásí změnu a posun na lepší úroveň pořadatel akce Radek Horák. Během roku čekají bojovníky další dva tři podobné „gladiátorské“ turnaje, ve kterých budou tvrďáci v ringu sbírat body a ti nejlepší pak na konci sezony získají právo utkat se o titul profesionálního mistra republiky.Místní oddíl Highlanders Trutnov má tři fightery, kteří už postoupili do „céčkové“ kategorie. Jedná se o Jakuba Klaudu, Ondřeje Marvana a Marka Lízra. Všichni tři se samozřejmě v domácí aréně představí. Pro Lízra to navíc bude premiéra v profesionálním ringu. „Minimálně polovina zápasů se ponese v duchu česko-slovenského souboje,“ řekl Radek Horák ke složení dvojic v ringu. Osm zápasů se pojede na 3 x 2 minuty, jeden na 3 x 3 minuty a jeden na 5 x 2 minuty, což je už dokonce „béčková“ bitva.

Pořadatelé nabízení na akci tři typy lístků. Vychutnat si atmosféru z přízemí v blízkosti ringu vás přijde na 300 korun. Vstupenky jsou ke stolu po čtyřech s možností zakoupit si občerstvení v barech. Další místa k sezení poskytne balkón, kam však bude zákaz vnášení občerstvení. Tato vstupenka bude stát 200 korun. Až se vyprodají lístky na sezení, půjdou do prodeje lístky na stání. Uffácká aréna by měla nabídnout celkem 800 míst. „Doufám, že loňský galavečer lidi zaujal a do razí i letos vytvořit tak vynikající atmosféru, která tady byla,“ přál si Radek Horák. Prodej lístků začíná dnes v inforecepci Uffa.
Michal Bogáň
Trutnovinky.cz
Foto: Vilém Fischl

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena