Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 10.08.2022
Přesný čas: 12:29 Svátek: Vavřinec Zítra: Zuzana

SOFTBALOVÉ KADETKY JIŽ TRÉNUJÍ NA PŘÍŠTÍ SEZONU, VYHRÁLY V BOHNICÍCH

článek vytvořen 22. 10. 2013, přečetlo si ho 1315 lidí

Trutnov - Softbalistky Sparks Mladé Buky a SK Trutnov HSM vytvořily společný tým a jely do Prahy - Bohnic vyhrát posezonní kadetský turnaj. Jednalo se o turnaj, kterého se mohly zúčastnit jak chlapecké, tak dívčí týmy.
Tým z Podkrkonoší bral tento turnaj již jako přípravu na nadcházející sezónu. Navíc to pro dívky byla výzva, protože mohla porovnat své herní zkušenosti s chlapeckými týmy, se kterými nemají šanci se v regulérní soutěži potkat.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin: Sparks Mladé Buky + Trutnov dívky, Kadeti Joudrs Praha, SaBat Praha dívky a Spectrum Praha dívky. Druhá skupina byla Kadetky Joudrs, Žáci Joudrs, Třebíč Nuklears dívky a Kadeti Amazoma Příbram.

„Zejména z kadetských chlapeckých týmů měla naše děvčata strach, ale ukázalo se, že neopodstatněný. Dívky velice dobře zvládly všechny zápasy a ve finále porazily mnohdy o několik hlav větší chlapce z Příbrami jednoznačně 13:4,“ uvedla trenérka Jana Klempířová.Zleva - Klempířová Terka, Stejskal Ondra (maskot), Stejskalová Eliška, Ryšavá Lucka, Řeháková Míša, Rychlíková Andrea, Davidová Míša, Nepovímová Aneta, Binková Anička, Derlevová Terka, Hanáková Kája, Vachková Káťa, (Klempířová Jana, Hanáková Vendula- trenérky).

(bog, jkl)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena