Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 29.03.2023
Přesný čas: 08:18 Svátek: Tatana Zítra: Arnošt

JUDISTÉ LOKOMOTIVY TRUTNOV REPREZENTOVALI NA DVOU MEZINÁRODNÍCH TURNAJÍCH

článek vytvořen 27. 09. 2013, přečetlo si ho 746 lidí

Trutnov - V sobotu bojovala mláďata Maťej Krčmář a Radek Gottwald na mezinárodním turnaji mláďat v rumunském Aradu. Na tuto akci byli pozváni Sportovním centrem mládeže (SCM) a Regionálním výběrem žactva (RVŽ) v Novém Bydžově na základě dobrých výkonů z květnového turnaje evropské mládeže v Budapešti. Tentokrát byli "trefou do černého".
Matěj Krčmář bojoval v kategorii mláďata 2003 do 34 kg, kde měl čtyři soupeře. Třikrát zvítězil a vybojoval první místo a zlatou medaili. Radek Gottwald se představil v kategorii mláďata 2004 do 34 kg. V té startovalo sedmnáct soupeřů. Pavoukem prošel čtyřmi výhry do semifinále, kde nestačil na maďarského soupeře a vybojoval tak třetí místo a bronzovou medaili. „Naši kluci tímto výkonem pomohli zároveň k vítězství českého družstva mláďat,“ poukázal trenér Robert Gottwald.V neděli nastoupili mladší žáci Adam Bohutínský, Petr Kudrna a starší žák Marek Dvořák na mezinárodním turnaji Velká Cena Brna, která byla zároveň Český pohárem žactva. „Na tomto turnaji jsme sice nedosáhli na medailové pozice, ovšem sbírali jsme cenné body pro kvalifikaci na Pohár České republiky,“ uvedl Gottwald.

Petr Kudrna (2001) měl v kategorii čtyřicet tři soupeřů. Byl dvakrát poražen a dvakrát zvítězil. Díky těmto výhrám získal potřebné body pro kvalifikaci a udržel pozici v první desítce Českého poháru z cca padesáti bodujících.

Marek Dvořák (2000) vybojoval jedno vítězství a byl třikrát poražen. V systému každý s každým obsadil čtvrtou příčku z pěti závodníků.

Adam Bohutínský (2002) dlouho odolával zkušenějšímu soupeři, jemuž nakonec podlehl a v systému KO do dalších bojů nepostoupil.

(bog, rgo)
Trutnovinky.cz

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena