Nastavit jako domovskou stránku
Dnes je 01.10.2022
Přesný čas: 16:18 Svátek: Igor Zítra: Olivie

BESEDA S HEREČKOU TEREZOU KOSTKOVOU A JEJÍMI RODIČI PŘITÁHLA PŘES 200 LIDÍ

článek vytvořen 19. 09. 2013, přečetlo si ho 3641 lidí

Trutnov - Velký ohlas měla úterní odpolední beseda s herečkou Terezou Kostkovou a jejími rodiči a rovněž herci Petrem Kostkou a Carmen Mayerovou. Přišlo téměř dvě stě lidí, kteří doslova do posledního místa zaplnili oba provizorní přednáškové sály muzea.

Tereza Kostková s otcem Petrem.

Přestože řada návštěvníků musela zůstat stát, vydrželi až do konce. „Dobře se bavili při výtečném vyprávění rodinných a hereckých příhod známé rodiny, která má k Trutnovu vztah díky malíři Charlesi Mayerovi. Muzeum je našim předním hercům upřímně vděčné za bezplatné vystoupení pro trutnovské příznivce. Výstava o Charlesi Mayerovi v muzeu končí tuto neděli a lidé tak mají poslední příležitost ji navštívit,“ uvedl ředitel muzea Vlastimil Málek.

Mimochodem: Carmen Mayerová a Petr Kostka už v muzeu besedovali v červnu, při vernisáži výstavy o Charlesi Mayerovi. Mohou je ale Trutnované vidět ještě ve střed 2. října v Uffu v tragikomedii Divadla Ungelt Poslední romance,“ upřesnil Málek. Muzeum se chystá ještě na publikační činnost. Do konce roku chce vydat menší publikaci.(pac, tz-má)
Trutnovinky.cz
Foto: Muzeum Podkrkonoší

© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz    Všechna práva vyhrazena